Wybór TV ZF355 czy czekac na F575 czy cos innego?

vkrzychoo

New member
Wybór TV ZF355 czy czekac na ZF575 czy cos innego?

Witam mam jasno oświetlony pokój ,miejsce tv na przeciwko okna dlatego tez odpada tv z jasną matrycą (seria samsung).Odleglosc od tv 3-4m. zastanawiam sie nad toshibą zf355 52' teraz tylko pytanie czy jest sens kupowac ten tv gdy juz nie jest produkowany, czy on juz jest technologicznie przestarzaly jak wyglada sprawa na dzien bierzacy z oferownym przez niego mozliwosci ?czy tez czekac na nowy model zf575, ? pytanie tylko czy bedzie na tyle innowacyjny ze warto czekac i doplacac, nowosc napewno bedzie kosztowac krocie, no i pytanie do uzytkownikow zf355 jak ten model sie sprawuje w sd i czy ogladanie go z tej odleglosci jakiej wsopmnialem nie bedzie meczace?, jesli jakis inny model mozecie mi doradzic takze prosze o sugestie ,pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

gilek1975

New member
Bez reklam
Jeśli już zdecydowałeś się na TOSHIBĘ to czekaj na nową ZF, w starej występuje wada (prawdopodobnie tylko w 46ZF) czyli kreska na całej długości ekranu (oczywiście nie we wszystkich ale po co ryzykować). Poza tym tego modelu już nie produkują.
Zastanów się i przeczytaj mój post o dziadowskim serwisie.
 

vkrzychoo

New member
dzieki ze ktos sie wreszcie odewał, tylko teraz tak nie wiadomo do konca kiedy bedzie ten nowy Toś i czy bedzie na tyle lepszy ze warto czekac i doplacac a to ze nie produkują to wiesz, jak juz kupisz to ci nie zalezy tym bardziej jesli cos jest dobre
 

darekk75

New member
no i do nowego ZFa trzeba będzie dołożyć parę tyś. i nie wiadomo jaki bedzie. Też nad tym myślałem i mimo tej niby wady wziąłem 46ZF355. Narazie wszystko OK, a swoja drogą co zrobi serwis w przypadku awarii gdy TV jest na gwarancji ajuz nie ma tych modeli w sprzedazy?? jeśli nie będą mieli na co wymienić to co będzie??
 

gilek1975

New member
Bez reklam
No włąśnie kolego Ja jestem obecnie w takiej sytuacji, mam decyzję o wymianie na nowy i nie mają co mi dać!! Nowych ZF nie ma a staych już nie produkują. Oczywiście mnie to nie obchodzi, niech mi dają coś w zamian, alo kasa. Chyba że mają inne rozwiązanie, które mnie usatysfakcjonuje.
 

vkrzychoo

New member
wtedy można wymienić na inny np soniaka, ale po co od razu zakladać ze coś sie zepsuje? gilek nie mozliwe zeby wogole juz nie bylo 46zf355,niech kupia z innego sklepu i ci dostarczą a wogole skad go brales, digi...lo?
 

darekk75

New member
wydając tyle kasy musiałem rozwazyc każdą mozliwość szczególnie że czytałem o występujacych wadach, otrzymalem informacje że modelu juz nie produkują a w sprzedazy są ostatnie sztuki. Mam nadziej że będzie ok.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Po dzisiejszej rozmowie z serwisem QN - powiem tak
OLEJ TOSHIBĘ i NIE KUPUJ JEJ ZA ŻADNE PIENIĄDZE!!!!!!! Potem możesz mieć przechlapane - odsyłam na mój wątek.
 

grycek

New member
Zf

Witam kolegów.
Odezwę się również w sprawie wady 46ZF355.
Jeśli chodzi o problem gwarancji to tak naprawdę zależy gdzie się kupuje.
Ja dzisiaj odwiozłem TV do sklepu w Poznaniu gdzie kupiłem ZF i nie było żadnych problemów z gwarancją - sami się tym zajęli (jak kogoś interesuje taki sklep gdzie mile obsłużą i "nie robią pod górkę" to jest to AFG Computers) . Sympatyczny Pan ze sklepu powiedział mi że dostanę propozycję z Toshiby na wymianę telewizora na model 46ZV355 albo kasa..
Więc jeśli chodzi o odpowiedź czy jeszcze produkują zf ? to odpowiem że niestety nie bo Toshiba zdawała sobie już od jakiegoś czasu z wynikających wadliwych 46ZF355 .
A tak poza tym to smutek narasta bo ta ZF to naprawdę ładny telewizorek i robił wrażenie..
A teraz jestem w kropce co wybrać... :(
 

peter g

New member
zf cd

Jako nowy użytkownik forum witam wszystkich forumowiczów.
Czytam to forum od jakiegoś czasu i wreszcie postanowiłem się "ujawnić" tzn. zarejestrować. Pod wpływem forum nabyłem 46zf355 z kreskami gratis. W sklepie AFG Computers. W związku z tym mam pytanie do Grycek: jak załatwiałeś sprawę ze sklepem? Wystarczyło zadzwonić, czy pisałeś jakieś pismo?
Piotr
 
Do góry