Wybór TV, z góry przepraszam moderatorów :)

Bezradna

New member
Pewnie takich tematów było już tysiące, przeczytałam kilka z nich ale nie znalazłam nic co by mi odpowiadało, jakby co poproszę o jakiegoś linka albo o przeniesienie tematu, ale do rzeczy:

Kupiłam sobie ostatnio konsolę PS3 i kamerę Sony HD na Allegro i teraz szukam TV. Przeczytałam już wiele opinii na różnych forach ale nie jestem ani trochę mądrzejsza.

Cena w zasadzie nie gra roli (co nie znaczy że chcę wydać wszystkie oszczędności). Upatrzyłam sobie Sony HX900 i czekam cierpliwie aż będzie w sklepie ale czytając negatywne opinie użytkowników tego forum na temat tego modelu sama już nie wiem.

Wiem, że TV ma być LED, ma mieć 46 cali, ma mieć możliwość powieszenia go na ścianie i ewentualnie opcję 3D.

Patrzyłam głównie na Sony skoro już konsola i kamera są tej firmy ale się nie upieram, jeśli w podobnej cenie co ten model możecie polecić coś lepszego to byłabym bardzo wdzieczna :)
 

Ktosiek

New member
ja mam Sony NX800 i jestem z niego bardzo zadowolony, motionflow działa super!! kolory eleganckie, kazdy znajdzie cos dla siebie, ja uzywam konsoli xbox 360 i na tym TV gra sie bardzo dobrze przy włączonej scenie gier, input lag jest niewyczuwalny.
 

Ares78

New member
Cena w zasadzie nie gra roli (co nie znaczy że chcę wydać wszystkie oszczędności). Upatrzyłam sobie Sony HX900 i czekam cierpliwie aż będzie w sklepie ale czytając negatywne opinie użytkowników tego forum na temat tego modelu sama już nie wiem.

Wiem, że TV ma być LED, ma mieć 46 cali, ma mieć możliwość powieszenia go na ścianie i ewentualnie opcję 3D.

Hmmm ciężko mówić o opiniach na temat hx900 skoro modelu nie ma jeszcze w sprzedaży... Także tutaj byłbym ostrożny, w niedługim czasie ma pojawić się test w języku polskim tego modelu więc będzie wiadomo coś konkretniejszego.

Ktosiek jeżeli telewizor jest przeznaczony do powieszenia na ścianie to aż się prosi o nx800, tylko niestety do wyboru są wersje 40 i 52 calowe.
 
Do góry