Wybór telewizora 55/65" do 3500 zł

Status
Zamknięty.

wysio

Member
Bez reklam
Generalnie mogę narzekać tylko na wielkość, bo 55 cali w porównaniu do poprzedniego 50 cali nie robi dużej różnicy - po mimo ambilight. Ale różnica w cenie do 65 cali była dla mnie za wysoka. Ogólnie TV bardzo fajny - system działa szybko i sprawnie, obraz bardzo przyjemny no i te niesamowite czernie....
 

bierutb

New member
Generalnie mogę narzekać tylko na wielkość, bo 55 cali w porównaniu do poprzedniego 50 cali nie robi dużej różnicy - po mimo ambilight. Ale różnica w cenie do 65 cali była dla mnie za wysoka. Ogólnie TV bardzo fajny - system działa szybko i sprawnie, obraz bardzo przyjemny no i te niesamowite czernie....

Też miałem dylemat co do rozmiaru. 55" w aktualnych promocjach kusi naprawdę dobrą ceną (ok. 4100 zł).
Cena 65" nie jest tak atrakcyjna (ok. 6300 zł).
Dzięki za opinię.
 

wysio

Member
Bez reklam
4 tyś za taki TV, to świetna cena. Czekałem na coś takiego, gdzie cena będzie niższa nie przez gorszy obraz, a przez brak i tak nieprzydatnego mi HDMI 2.1 czy eArc. Obejrzałem film z komputera w full HD i obraz jest rewelacyjny. Bez porównania do starej plazmy. Bardzo ładnie skaluje do 4k.
 

bierutb

New member
4 tyś za taki TV, to świetna cena. Czekałem na coś takiego, gdzie cena będzie niższa nie przez gorszy obraz, a przez brak i tak nieprzydatnego mi HDMI 2.1 czy eArc. Obejrzałem film z komputera w full HD i obraz jest rewelacyjny. Bez porównania do starej plazmy. Bardzo ładnie skaluje do 4k.

A jak z jakością kanałów TV? Jakie masz źródło TV?
Jam mam modem 4k od UPC, ale wiadomo programów w 4k praktycznie nie ma, więc jakość obrazu HD jest dla mnie najważniejsza.
A jak z dźwiękiem? Ja nie będę używał soundbara.
 

wysio

Member
Bez reklam
Też mam UPC z dekoderem 4k. Programy w HD są ładne, sd na przyzwoitym poziomie. Dźwięk według mnie wystarczający jak na TV. W razie czego mam podłączony dodatkowo pod kino domowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry