Wybór telewizora 40 - 43 cale

Pakostan

New member
Jakis czas temu nabylem Panasonica TX-42AS600E i bardzo przypadł mi do gustu (katy widzenia, kolory). Potrzebuje teraz drugiego telewizora. Tamtem Panas jest juz niedostepny, a chetnie kupilbym cos podobnie wyswietlajace obraz (chyba z matryca IPS). Bardzo wazne zeby telewizor dobrze parowal sie z serwerm plikow i wyswietlal pliki nagrane aparatem - 1080 50p (mts, mp4).
3d moze byc, ale nie jest niezbedne. Chcialbym tez zeby funkcje internetowe dzialaly sprawnie. Ekran 40 - 43 cale. Akceptowalny poziom ceny 2000 - 3000 zl.

Myslalem o LG 42LF652V (ze wzgledu na matryce IPS - wiem ze niektorzy mowia ze gorszy kontrast, czern itd, ale zwlaszcza w monitorach matryce IPS bardzo mi odpowiadaja) ewentualnie Sony KDL 43W755C. Poogladalem je w sklepie i jakos nie jestem przekonany chociaz Sony prezentowalo sie chyba lepiej. Moze jednak jakis Panasonic ?

Z gory dziekuje za rady.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam pisze z pamięci,dlatego głowy nie dam ale wydaje mi się ,że AS600E miał matryce VA firmy Innolux. Polecam LG 43UF640V na 90%-IPS, Samsung UE43J5500 matryca VA
 
Do góry