Wybór subwoofera.

luuzak

New member
Witam, chciałbym się was doradzić co do zakupu subwoofera. Zastosowanie miałby 50 na 50 i do kina i do muzyki.. Pomieszczenie ok. 22m2. Subwoofer miałby współpracować w systemie 7.1 z kolumnami frontowymi JBL E60 ,amplitunerem Yamaha RX-v663 . Interesują mnie suby:

JBL es150
JAMO E7 (mogę go dostać tanio bo jest wyprzedaż)
JAMO SUB300
JAMO SUB250

Najlepiej z tego co wiem to do muzyki służy sub zamknięty w tym przypadku JAMO E7 byłby bardzo dobry i w kinie i do muzyki.. ale jest dość konkretny i nie wiem czy nie za duży takiego pomieszczenia. Pozostałe, wymienione to jak wiecie już konstrukcję systemu SPC(oprócz jbl), nie wiem jak się sprawdzą w muzyce. Zależy mi jak każdemu z resztą.. na trzęsieniu ziemi ;] lecz tego raczej nie osiągnę w tym przedziale cenowym.. ale mam nadzieję, że pomożecie mi wybrać najlepszy model.. Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
Suby JBL es są niezłe chociaż ja osobiście w tej cenie zamiast es150 bym kupił Heco Metas 30a, jak może być nieco słabszy ale lepszy do muzyki to Infinity Beta SW10
Jamo e7 nie bierz, ludzie narzekali na ten model.
 

florek66

New member
Kiedy ja wybieralem suba najladniej gral jbl E-250,ale ze wzgledu na budzet wybor padl na yamache sw515.Najlepiej sam dokonaj odsluchu,ty placisz i ty masz byc zadowolony:D.
 
Do góry