Wybór subwoofera

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Najlepiej jak zadasz to pytanie nabywcom :)
Po drugie lubię JBL i nie muszę uprawiać poprawności politycznej.

Wiesz jeśli to jest dla Ciebie ok... dla mnie nie i zresztą nie tylko dla mnie... Pamiętaj że to forum czytają równiez sprzedawcy sklepów w tym rownież i w Warszawie i co nie co wiem... Polska jest mała i sklepy troszkę się znają...

Po drugie to że coś lubisz to nie oznacza że tylko to należy ludziom proponować (a szczególnie tym początkującym ) i jako fachowiec a niewątpliwie taką osobą jesteś powinieneś ludzi namwiać na odsłuchy a dopiero pózniej np proponowć u siebie zakup - jeśli będziecie mieli dobrą ofertę a nie wątpliwie na JBL i jeszcze pewne dwie inne firmy które często proponujesz - rozumiem również je lubisz nie musisz uprawiać poprawności politycznej. A tym samym powodując że w ludziach robisz przekonanie (a szczególnie w tych co dopiero zaczynają zabawę z KD) że jak np. sub to tylko JBL i potem dlugo długo nic... i to w cale nie chodzi o poprawność polityczną...

I żeby nie było że się czepiam tylko postraj się również zrozumieć inne osoby które jak poraz enty czytają jaki sub albo jaki amplituner albo jakie kolumny to padają praktycznie te same firmy...
Dlatego się pytam czy to wyłącznie jest kwestia lubienia...

Choć niewątpliwie rozumiem że jesteś pracownikiem sklepu i trzeba zarabiać - więc to też rozumuiem.. tylko mały niedosyt pozostaje..

Na koniec raz jeszcze powtórzę że nie uważam że JBL to zła firma, chodzi mi o zupełnie inny aspekt ...
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Panowie, a do mojego zestawu Klipsch jakiego suba byście proponowali do 30m2?
R-12SW od kompletu czy może warto dołożyć te 700-800zł do R-112SW?
Ewentualnie co innego do 2000 zł?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak jaki jbl :) a poważnie posłuchaj też coś z rela, velodyna, paradigma. Czasem warto dołożyć 200_400 zł. Pozdro.
 

lobos

New member
Bez reklam
Jak budżet pozwala to celuj w wyższy model. R-112SW to kawał suba, mocny i ciężki.
Zastanawiam się nad nim (R-112SW), bo raz że na papierze lepszy a dwa ma bas-refleks z przodu co ułatwia ustawienie.
U mnie będzie stał raczej przy kominku ze szkłem i boję się, że tylni BR
(R-12SW) byłby niewskazany.
Z budżetem to wiesz jak jest... jak się już straci konia to można i wóz ;-) hehe! :D
P.s. muszę się zorientować za ile bym go wyrwał przy dobrych negocjacjach?
Teraz na stronie Klipsch jest na niego promocja.
 
Ostatnia edycja:

Smagus

New member
Tego Klipscha słuchałem chyba z rok temu jeśli dobrze pamiętam. Pamiętam, że wtedy bardzo mi się podobał. Pytanie jest czy warto kupować takiego suba do mojego sprzętu? ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek126 do każdego można się przyczepić :) na Ciebie też się coś znajdzie.

Oczywiście że do każdego można się przyczepić bo nikt nie jest idealny tylko w tym wypadku mi chodzi o zupełnie coś innego, a jakbyśmy podchodzili do takiego czy innego tematu że coś lubimy więc tak a nie inaczej doradzamy to sensu wtedy to nie ma żadnego... bo nie jest to obiektywne.
 
Do góry