Wybór projektora biznesowego z opcją 3D - PILNE

mjkmjk

New member
Witajcie

Mam do Was serdeczną prośbę. Pomóżcie mi w wyborze projektora. Jego podstawowe zadanie ma być "biznesowe" - przeważnie prezentacje z PowerPointa, najczęściej w proporcjach 4:3, z dużą liczbą fotografii. Musi mieć dobrą jasność i kontrast, bo czasem zdarza się, że pomieszczenia są słabo zacienione (małe i średnie sale konferencyjne).

Zastanawiam się czy przy tej okazji nie kupić projektora z 3D, bo co prawda bardzo rzadko oglądam na projektorze filmy, ale jakby była możliwość 3D, to pewnie czasem bym z tego korzystał. Przy tej okazji pojawia się kluczowe pytanie o technologie 3D i okulary, a w konsekwencji o to jaki kupić projektor. Przypuszczam, że jeżeli już będę oglądał obraz 3D to z filmy z odtwarzacza BR, popularne MKV publikowane w internecie, i może jakieś gry z xBOXa.

Budżet jaki na to mam to ok. 3.000 zł, max. 4.000 zł.

Co byście w tej sytuacji doradzili? Bardzo Was proszę o pomoc, bo mam bardzo mało czasu na wybór. Jeden ze sprzedawców proponował mi np. Epson EB-W16:
www*videoprojektor24*pl/projektory-epson/epson-eb-w16/

Nie wiem jedna czy jest sens na to czekać (jeszcze nie ma na rynku) i czy zastosowana przez Epsona technologia "migawkowa" pozwoli mi oglądać te materiały, o których pisałem (np. MKV).

Wiem, że cieżko pogodzić moje potrzeby, bo nie ma projektorów "do wszystkiego", ale może jest coś co będzie akceptowalnym kompromisem. Będę Wam bardzo wdzięczny za pomoc.

Do tej pory używałem Benq MP 626, ale po 3 latach wysypało mi się na nim chyba z 30 martwych pikseli (dosłownie w ciągu tygodnia!), więc jestem bardzo zrażony do tej marki.
 
Do góry