wybór pomiędzy Denon SCF102 a Dali Concept1

Jerzya

New member
Proszę o poradę co wybrać :
Kupiłem używany mini Denon DRA-F102 z kolumnami SCF102. Chcę je zamontować w małym pokoju (11m2). Zastanawiam się czy nie lepiej zastąpić kolumienki innymi : Dali Concept 1. (mam w salonie). Czy różnica będzie duża ? Co lepsze ?
 

lm648

Banned
Proszę o poradę co wybrać .... Dali Concept 1. (mam w salonie). Czy różnica będzie duża ? Co lepsze ?

Zapodaj adres oraz przygotuj 4-o paka i już jestem na testowych odsłuchach :) ..... kolumienki z salonu przeniosę sam... więc się nie trudź czekaj na mnie ... a to bonus za całokształt Twojego rozumowania :fool:
 

Jerzya

New member
Po odpowiedziach widzę, że nie bardzo zostałem zrozumiany. Może źle sformułowałem swe pytanie?
Nie chodzi mi by zostać wyręczony w podłączeniu jednej lub drugiej pary kolumn. Spodziewałem się że odpowie ktoś kto interesuje się w tematach audio, zna ogólne opinie i jest w stanie porównać obie pary. Być może mylę się sądząc że są do porównania i jest ono bardzo subiektywne.Kolumienki Denona są z przed paru lat, obecnie nie sprzedawane ale w swoim czasie miały dobre opinie. Dali Concept1 są na rynku i jak widzę z przychylnym przyjęciem.
Czteropaków u mnie nie brakuje dla życzliwych.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
 

lm648

Banned
... aaaaaaaaaaaaa :shock: ........... sedno sprawy polega na tym aby jasno wyrażać swoje myśli na piśmie ... niestety Concept 1 nie znam, .... i tym o to sposobem zaoszczędziłeś w 4-o pakach :)

" Dali Concept 1. (mam w salonie). " ..... a jak to należy rozumieć? ... przecież wyraźnie piszesz, że masz .... czyliiiiiiiiii raczkiem ??? ..... :hihi: ... no chyba, że w salonie RTV ... i to cię usprawiedliwia (jako tako) :)
 
Do góry