Wybór pomiedzy 2 modelami

Balthier666

New member
Witam,
Proszę o pomoc w wyborze właściwego telewizora, zastanawiam się nad dwoma modelami:
Toshiba 40L7335DG - 1749zł
Philips 40PFL4508H - 1699zł

Oprócz oczywistego zastosowania jakim jest oglądanie kanałów tv, telewizor ma mi służyć też do grania w gry na konsolach. Najważniejsza jest dla mnie jakość obrazu i niski input lag, 3d i smart nie maja dla mnie zadnego znaczenia. Który tv wybrać? Jeżeli jest jakas tansza alternatywa (która nie ucierpi na jakości obrazu) to również poproszę o podanie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja osobiscie nie znam tych modeli i nie testowalem, ale jakbym kupowal to pewnie Philipsa do Toshiby jakos nie mam zaufania. Kiki Ci odpowie bo on sprzedaje jedne i drugie..
 

Balthier666

New member
Witam,
Proszę o pomoc w wyborze właściwego telewizora, zastanawiam się nad dwoma modelami:
Toshiba 40L7335DG - 1749zł
Philips 40PFL4508H - 1699zł

Oprócz oczywistego zastosowania jakim jest oglądanie kanałów tv, telewizor ma mi służyć też do grania w gry na konsolach. Najważniejsza jest dla mnie jakość obrazu i niski input lag, 3d i smart nie maja dla mnie zadnego znaczenia. Który tv wybrać? Jeżeli jest jakas tansza alternatywa (która nie ucierpi na jakości obrazu) to również poproszę o podanie.

Edit: Jak wypada Philips 40PFH4509 w porównaniu do wcześniej wspomnianych modeli?
 
Do góry