Wybór pierwszego playera (zdesperowany)

Sopel32

New member
Witam,od kilku dni przeglądam forum,przeczytałem już chyba wszystkie możliwe posty,i co ???
Mój mózg oszalał,już miałem zamawiać Popcorna A200,ale powstrzymałem się,proszę pomóżcie w wyborze,bo już sam nie wiem :/

Głównie,potrzebuje aby player,dobrze radził sobie z kontenerem MKV,aby wyświetlał menu płyty i polskie znaki,nic więcej mnie nie interesuje (muzyka,JPEG itp.),przydało by się jeszcze wifi i możliwość zasysania z sieci Torrent, i to wszystko.

Dodam jeszcze że playery typu WD odpadają,ponieważ jak zobaczyłem ile wątków znajduje się na forum,z aktualizacjami i poprawkami,to szczęka opadła,zależy mi na prostym pudełeczku abym nie musiał poświęcać miesiąca na dłubanie w sofcie,co jakiś czas można coś tam dograć,ale bez przesady ;)
Suma jaką zamierzam przeznaczyć to około 700zł bez dysku.
Pozdrawiam.
 

RufuSx

New member
Pytanie, czy te wszystkie piękne metadane trzeba robić samemu, czy jakiś generator robi to całkowicie automatycznie? Jeżeli ktoś nie magazynuje filmów/seriali na dyskach to uważam że taki 'komputerek' jest zbędny.
 

Sopel32

New member
Poczytaj wątek o HiMedia HD300


Dziękuję ci,zbawicielu ty mój hihih,ale jest jeszcze jedna sprawa z tym playerem,nie rozumiem tych chińskich krzaczków,da się tego jakoś pozbyć i kiedy występują???w czasie oglądania filmu???
aha jeszcze jedno,jak działa Torrent w tym cudeńku.
Już mnie prawie przekonałeś hehe.
 
Do góry