Wybór nowego LCD - cena max 5000 złotych.

BabyBoy

New member
Witam serdecznie.

Dzisiaj postanowiłem że na dniach kupuję nowy TV.
Jako że nie chcę wywalić kasy w błoto a Panom z obsługi klienta w sklepach nie ufam to postanowiłem pójść po radę do Was - specjalistów :)
TV będzie stał w pokoju w odległości 2-2,5 m od kanapy - wiem że to niewielka odległość i pewnie optymalnym rozmiarem TV było by ~32 cale ale postanowiłem że szukam 40 cali bo być może będzie małe przemeblowanko ;)
A póki co czy 40 cali będzie się aż tak źle oglądało z odległości 2-2,5 m ?
Ale teraz do rzeczy - czego oczekuję? Póki co będzie sygnał analogowy z kablówki więc dobrze by było gdyby nie było tutaj tragedii - cudów nie oczekuję ale oby dało się komfortowo oglądać przez te ~pół roku.
Częściej jednak będzie TV służył do oglądania filmów w HD czy do grania na PS3 więc mile widziane dobre parametry obrazu.

Wpadło mi w oko kilka modeli ale od razu zaznaczam - nie znam się i dlatego proszę o radę Was.
SAMSUNG UE40B7000
SONY KDL-40W5500
SAMSUNG UE32B6000 - chociaż ten nie ma żadnego dostępu do internetu, ALE - czy jest sens wejścia w to całe DLNA i Wifi Ready? Tyle kombinowania, kabli itp. a przecież można chyba dzisiaj podpiąć po prostu dysk pod USB ? A na pewno już laptopa przez HDMI i chyba wystarczy ?
I ostatni model to :
SHARP 40LE700
Cały czas byłem nastawiony jakoś na SONY BRAVIĘ bo "podobno najlepszy" ale dzisiaj po przeczytaniu już tylu testów i opinii - sam nie wiem zupełnie co wybrać.

Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Pozdrawiam.
 
Do góry