Wybór należy do Wastam.

kadela1

New member
odległość to 2,5m i 3,5m zależy gdzie się usiądzie.
co do wielkości to 42'' jest dla mnie zdecydowanie za wielki.
powiem tak, najbardziej interesują mnie telewizorki ze strony rtv euro agd,
i to te dostępne w ratach zero procent, ponieważ na tą chwilę nie mogę zakupić za gotówkę, a rata to powiedzmy max 60 zł,
jeśli koledzy są na tyle mili, to proszę o wybranie czegoś z tej strony.
 

tdx

New member
Bez reklam
model z zeszłego roku, 100Hz, led - tv jest ok sprawdź tylko czy nie będzie Cię drażniło widoczne podświetlenie matrycy
 

kadela1

New member
co do panasa znalazłem takę opinie:
W sieci pojawił się już pierwszy test tego telewizorka. Niestety nie mam dobrych wieści... słabiutka czerń, słabiutki kontrast, słabiutkie kolory a do tego wysoki input lag. Tak więc nie warto. To już lepiej poczekać na nowe LED'y od LG jeśli chcecie mieć TV na matrycy IPS... Design też jest bardzo przeciętny i nijaki a cena stanowczo za wysoka. Panasonic się nie postarał niestety :(
więc chyba odpada...
nie myślałem że kupno telewizora to taka skomplikowana sprawa,
chyb szybciej kupiłbym samochód...
 

kadela1

New member
Teraz znowu chodzi mi po głowie sony 37ex500,
na odległość 3,5 m powinien być dobry,
tylko pytanie czy matryca nie jest gorsz niż w 32ex ?
 

gosc_niedzie

New member
SONY 40EX500 tu masz test 5 gwiazdek/na 5 możliwych.
W obecnej gazetce RTVEUROAGD 55zł x 40 rat.
Weź lepiej 40" bo mniejsze mogą mieć gorsze matryce. Tak przynajmniej jest w przypadku Samsunga, a Sony (mogę się mylić?- proszę poprawić) korzysta z matryc między innymi od Samsunga.
Zresztą 40" jest polecane do oglądania z odległości 2,5m- na tym forum większość użytkowników powie ci że 40" to zdecydowanie za mało i do 2,5m to potrzeba co najmniej :hihi:50"
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
hej już jestem musiałem tylko zamontować TV klientowi na ścianie :)
jak chcesz oglądać 37 z 3,5m to oczywiście Ci wolno bo to Twoja kasa ale ja bym z takiej odległości nawet na 37 nie patrzył
W pracowni z której piszę oglądam 40" z 1,0 m i jest super :)
Dlatego radzę zostać przy 40" to rozsądne. I nie sugeruj się 1 opinią Panas seria E30 jest bardzo dobrym TV.
Natomiast widzę że chwytasz się każdej opinii, więc sugeruję wycieczkę do sklepu i zobaczenie na żywo TV
Wtedy zobaczysz który najbardziej Ci się spodoba a wtedy ustalenie konkretnego modelu będzie już bardzo proste.
I będziesz mega zadowolony :)
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Nie mają gorszych matryc tylko możesz trafić na różne matryce. Poproś o prezentacje w sklepie porównaj do innego TV i będziesz wiedzieć czy watro brać czy nie :)
Ja prawie nie miałem 37" z sonego w której bym zauważył że świeci pogrzej niż w 40" a wzrok mam dobry.
 

kadela1

New member
Telewizor zamówiony...37ex500, sprawdzę dopiero jak przyjdzie,
zamówienie internetowe w sklepie rtv euro agd, nawet udało się na raty zero %.
 

kadela1

New member
Telewizor już u mnie.... odczucia raczej mieszane...rewelacji jak dla mnie nie ma...
głównie drażni mnie buczenie...nie jest straszne, ale jednak słyszalne...
 

kadela1

New member
To jest jakaś porażka, ja po jednym dniu mam dość tego buczenia, a raczej piszczenia, aż boli głowa ale to chyba raczej z nerwów.
Nie wiem co teraz zrobić, odnieść do sklepu, czy co ????
 

lukwlkp

New member
To go odeślij.Jak ma wadę to skorzystaj z odstępstwa od umowy Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz. U. 141 poz. 1176), zgłoś reklamację w tym trybie,albo masz 10 dni(w przypadku umów zawieranych na odległość przysługuje nam prawo odstąpienia od umowy w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy. Oczywiście, musimy oddać towar w stanie nie zmienionym.) na pozbycie się badziewia. I nie musisz się tłumaczyć dlaczego to robisz.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
jesteś chyba pierwszą osobą która skarży się na buczenie w ex....
Czy to buczenie jest jednostajne? czy bardziej go to słychać na białym tle? Czy przy każdym źródle?

Co oznacza że rewelacji nie ma?

Jeśli TV ewidentnie nie przypadł Ci do gustu a oprócz tego buczy (czego nie powinien robić) to go faktycznie oddaj
 
Do góry