Wybór należy do Wastam.

kadela1

New member
Wybór należy do Was.

Witam. Trochę materiału już przerobiłem, ale za nic nie potrafię się zdecydować jaki telewizor mam wybrać...w szwanki stają:
samsung UE32D5500
sony 32ex500
sony 32ex525
Telewizor jak to telewizor, ma służyć do normalnego użytkowania, sygnał z kablówki, czasami jakiś film
z kina czy jakiejś innej pamięci.
Co wybrać....???
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
zależy jak często jest to czasami....
EX500 powinien być najlepszy pod wglądem jakości (dobra matryca 100Hz+)
ale D5500 będzie nowocześniejszy (led + multimedia)

Jak czasami jest naprawdę czasami bierz SONY jak czasami jednak będzie częściej bierz Samsunga :)
 

kadela1

New member
I tak się właśnie składałem do ex500, tylko że jakoś ta srebrna ramka na dole mnie denerwuje,
pewnie to tylko kwestia przyzwyczajenia, no ale jednak mnie to drażni.
 

kadela1

New member
Więc wybór padnie na samsunga d5500 lub ex501, ale nadal jest bardzo trudny.
Kolego tdx, szacun dla Ciebie za pomoc, ale myślałem że na takim forum znajdzie się więcej osób które zechcą się wypowiedzieć.......
 

kadela1

New member
Piszczcie co sądzicie o tych dwóch telewizorkach, bo chciałem jutro coś kupić.
Może dodam, że telewizor będzie stał na przeciw okna, choć słońce świeci tylko przez góra dwie godziny.
 

kadela1

New member
Odwiedziłem kilka sklepów i lipa, ex500 tylko powystawowe z porysowanymi ramki, więc jednak będzie samsung...
tylko że wpadł mi w oko d6000, czy będzie lepszy od d5500 ???
 

kadela1

New member
Tak jak już pisałem telewizor będzie stał na przeciw okna, ale pokój jest zacieniony,
więc problemu z odbiciami raczej nie powinno być ?
 

kadela1

New member
Chyba za dużo się rozglądałem, bo nic nie kupiłem, a do tego spodobało mi się jeszcze kilka telewizorków, między innymi:
Panasonic TX-L32E30E
Philips 32PFL7665H
może któryś z nich będzie dla mnie alternatywą ?
 

don111

Banned
do kablówki, z usb i jak pomieszczenie ciemne, to możesz sobie kupić LG 42PT353 albo 42PW451, ewentualnie Panasonica 42c3
obraz SD będzie o klasę lepszy od tych 32' wynalazków, w dodatku są to tv znacznie tańsze
 
Do góry