Wybór nagrywarki - proszę o pomoc, bo okazuje się, że to naprawdę trudny wybór.

Bartłomiej

New member
Witam

Zastanawiam sie nad zakupem nagrywarki DVD i już sam nie mogę się zdecydować, więc bardzo proszę o pomoc w wyborze. Nagrywarka ma służyć głównie do nagrywania programów z telewizji i ewentualnego przegrania ważniejszych rzeczy z kaset wideo, nie potrzebuję obsługi DIVX. Przeczytałem juz dość sporo i zawęziłem wybór do Samsunga hr738 lub Panasonica eh65. Zastanawiałem się też nad LG 200MHS lub 278MHS, ale przeczytałem kilka krytycznych opinii i pomimo wielu nagród, jakie otrzymał ten pierwszy model już się raczej wycofałem z tego wyboru. Mam telewizor Samsunga LCD le26r71b i zależy mi na obsłudze HDMI. Może ktoś dośwaidczony mógłby zaproponować jakaś bardziej sensowna nagrywarkę, której zakupu nie będę żałował.

Pozdrawiam
Bartek
 

Yberion

New member
Witam
Wydaje mi się, że ten temat jest zbędny. Sam szukam nagrywarki i dla tego od kilku dni uważnie przeglądam to forum. Podobnych tematów jest kilka i w zasadzie wybór ogranicza się zaledwie do kilku modeli godnych (wg forumowiczów) uwagi. Najwyższe noty dostają Panasonic'ki (EH65 i jego następca EH57), Pioneer'y a także sporo zwolenników ma Samsung. Mnie najbliżej do Panasonic'a EH57. Przejrzyj dokładnie forum aby wybrać coś dla siebie
Pozdrawiam
 
Do góry