wybór modelu telewizora

fosth

New member
Mam dylemat jaki wybrać model telewizora ue55j6200 czy ue55j6250.. proszę o pomoc czym się różnią... i ewentualnie który wybrać.
 

vigoo

Banned
i jest pewnie z dystrybucji europejskiej (rynek niemiecki?) a to może spowodować ewentualne problemy przy gwarancji w serwisie Samsunga..
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
i jest pewnie z dystrybucji europejskiej (rynek niemiecki?) a to może spowodować ewentualne problemy przy gwarancji w serwisie Samsunga..

Jeśli J6250 nie miał oficjalnej dystrybucji na Polskę (tylko na inne kraje Europy), to Samsung Polska umywa ręce w temacie uznania gwarancji, jak dla mnie żenada i kpina ze strony tej firmy. LG czy Panasonic nie robi tu problemu. Przed zakupem zadzwoń do Samsung Polska i zapytaj czy ten model mają w oficjalnej dystrybucji, żeby potem nie zostać z ręką w nocniku.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok. ale ile masz kasy max na zakup, z czego sygnał i jaka odległość od telewizora?
Jaki masz obecnie telewizor ?
 

Saverius

New member
Ue55j6250

Mam dylemat jaki wybrać model telewizora ue55j6200 czy ue55j6250.. proszę o pomoc czym się różnią... i ewentualnie który wybrać.

Mam możliwość kupić tv jak w temacie za 2250zł, podobno leżak magazynowy, proszę o pomoc jak wejść w tryb serwis. Aby sprawdzić ile faktycznie godzin pracował(czy tę informację mam pewną czy można takie dane modyfikować? Przez np skasowanie godzin pracy?). Sprzedawca twierdzi że gwarancja jest 12miesiecy, ale nie producenta, pewnie dlatego że z innego kraju jest tv. Kluczowe pytanie to czy w tym tv moge korzystać z serwisów np cda lub ekino lub efilmy? Dodam że korzystam głównie z dekodera polsat, no i jeśli sie da to z serwisów internetowych j.w. Przepraszam z góry jeśli temat był już przerabiany, liczę na konkretne podpowiedzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Musisz mieć do tego telewizor z Androidem.
I masz za 2650 zł najnowszy extra model 4K TCLa 55P60 i to z kalibracją i pilotem do obsługi głosowej gratis.
Samsung przy nim to jak ubogi krewny.
- Obudowa z aluminium szczotkowanego a plastik
- MxPlayer
- Kodi - czyli to na czy Ci najbardziej zależy
- czerń
- kontrast
- pilot do obsługi głosowej ( czyli nie musisz do szukania w internecie klikać z pilota)
 

Saverius

New member
Musisz mieć do tego telewizor z Androidem.
I masz za 2650 zł najnowszy extra model 4K TCLa 55P60 i to z kalibracją i pilotem do obsługi głosowej gratis.
Samsung przy nim to jak ubogi krewny.
- Obudowa z aluminium szczotkowanego a plastik
- MxPlayer
- Kodi - czyli to na czy Ci najbardziej zależy
- czerń
- kontrast
- pilot do obsługi głosowej ( czyli nie musisz do szukania w internecie klikać z pilota)

Dziękuję, za szybką odpowiedź, szukając tv kierowałem sie w głównej mierze matrycą 100hz, czy tcl ma 100hz? Czyli w j6250 nie mozna korzystać z np: efilmy? Czy pilot w tcl przyjmuje komendy w jęz. polskim? Czy procesor w tcl pozwoli na płynną pracę androida?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, pilot - komendy po polsku.
Android i Kodi - to masz to na czym Ci najbardziej zależy.
Fullhd - po co się uwsteczniać ?
 
Do góry