wybór LG 50PJ550 czy 50PK550 (ewent panaś)

don111

Banned
naprawdę, niektórzy forumowicze mnie zadziwiają...raz pomogą, potem nagle im się zmienia...
pytam o plazmy (tanie plazmy), w trakcie rozmowy pojawiają się nagle modele 2-krotnie droższe niż wymienione w temacie :) komentuję, iż w takiej cenie można dostać całkiem dobre LED
no właśnie nie, nie można... można dostać tylko najtańsze jakie w ogóle są
 

less_pl

New member
w wątku są 2 poziomy cenowe obecnie :
1. b. mocno zaniżony (najlepiej do 3k) - obecnie wybór S20 vs pk350 (gdzie ja zdecydowałem się na 350, ale kieruje się także łączem pod starszego laptopa, wyglądem samego tv, rezygnując z filtra)
2. sugerowany przez Hussaina, gdzie rozważa poczekanie i dołożenie do v20 = co daje obecnie ok. 5k+ pln (do którego się odniosłem, iż można znaleźć jakiegoś LEDa za tą cenę :) preferencje osobiste :p ) co do wyboru w tej półce cenowej, odpowiedzi do Hussa, bo dla mnie to za wysoko :D

z innej strony - czy ktoś próbował tą rozszerzoną gwarancję do 5lat + ubezpieczenie - jakie proponują niektóre sklepy? dopłata 500 pln za dodatkowe 3 lata spokoju + ubezpieczenie, jeżeli to naprawdę działa - wygląda zachęcająco. (ubezpieczanie chyba idzie przez hestie)

pozdrawiam
 

less_pl

New member
pk350@home + wrażenia:
- prądożerność - pełna max żarówka osiąga zakładaną przez producenta żarłoczność = 350+; po ustawieniach zalecanych na forum (tu i avf) + apetyt idzie zbić do 220-240, dalsze zbijanie do poziomu 170-190 i (w najmocniejszym eko daje się nawet ok 150-160 ale to się tylko o telegazety nadaje..) daje obraz wg. mnie zbyt słaby. Realnie do przyjemnego oglądania 200-220
- inteligentny sensor - wrażenia średnio - potrafi zbyt często w filmie zmieniać swoje ustawienia, wolę ustawić stały poziom
- staram się docierać + nie męczyć obrazem, który się nie zmienia
- lustro - wyłączony tv rzeczywiście - ładnie odbija pokój (przez to teraz jeszcze przestronniejszy ;) ale na poważnie - przy obecnym ustawieniu i oglądaniu w dzień nie było problemu - jestem zadowolony
- bzyczenie - usłyszałem raz, jak się wciskałem za tv by usb podłączyć - z 50 cm wieczorem prawie nie słychać, z 1m nie słychać
- obraz sd - oglądać 2,5m+, filmy w fullhd - z docelowych 4m+ - :D
- karton ... wchodzi do większej osobówki, ale rzeczywiście z gimnastyka...
podsumowując, oby tak dalej i bezusterkowo na dłuugi czas(odpukać)
pozdrawiam
 

less_pl

New member
dużo osób pytających się o odbicia PK350 - wklejam parę fotek dot. tej sprawy
warunki - pokój 4,5x4,5, okno z prawej strony od tv (duże balkonowe) wychodzące na zachód
zdjęcia robione dziś, godz. ok południa, okno chwilowo bez firan, zasłon, rolet itd.. więc jaśniej niż normalnie (+ śnieg za okrem = biaaaało) sam tv nieco za wysoko, ale obecnie tak musi być.
zdjęcia komórką wiec proszę bez komentarza o jakość :)
tv jeszcze ustawienia eco 75% (min/średnio) kontrast/jasność ok 50-55
może przy okazji kiedyś zrobie porównanie w różnych ustawieniach ekranu, jak będzie zainteresowanie, ale nie dziś :p

pozycja zdjęcia - zbyt nisko względem TV, chodziło o pokazanie odbijającej się lampy - tv off
attachment.php


kolejne programy, ta sama pozycja zdjęcia (ala news, telezakupy, muzyczny):
attachment.php

attachment.php

attachment.php


zdjęcia robione na wys. TV - off/włączony
attachment.php

attachment.php


mam nadzieję, iż rozwiąże to niektóre pyt o odbicia - przy oglądaniu na wprost w dzień - wiad, itd mi nie przeszkadza, choć dla upartych, na ciemnym tle widać coś się odbijającego.
filmy itd oglądam wieczorem, światło z lewej strony tv - lampa górna off - dla mnie super.
 

Attachments

  • pk350005.jpg
    pk350005.jpg
    145,7 KB · Wyś: 638
  • pk350001.jpg
    pk350001.jpg
    169,9 KB · Wyś: 675
  • pk350002.jpg
    pk350002.jpg
    157,3 KB · Wyś: 771
  • pk350003.jpg
    pk350003.jpg
    160,5 KB · Wyś: 648
  • pk350007.jpg
    pk350007.jpg
    167,5 KB · Wyś: 686
  • pk350008.jpg
    pk350008.jpg
    175,4 KB · Wyś: 909
Ostatnia edycja:
Do góry