Wybór kina do mieszkania w bloku.

memento78

New member
Hej. Mam dylemat jaki zestaw amplituner + kolumny kupić. Interesuje mnie coś około 2000zł. Myślałem o czterech firmach: Pioneer, Denon, Yamaha, Onkyo. Co polecacie w tych pieniądzach? Sprzęt jest do mieszkania w bloku, oglądanie filmów z mojego blue ray Samsung BD-5300 + tuner satelitarny HD. Ostatnio skłaniam się ku zestawowi Pioneer VSX-521 K i do tego kolumny Pionner S-ES3TB. Co Wy na to? Może być coś lepszego w tych pieniądzach? Pokój ma 3,2 metra na 4,5m
 

krazy777

Member
Bez reklam
Te 2000zł to masz na całość? Jeśli to Twoje pierwsze kino to na bank byłbyś zadowolony z Denon 13xx + Koda 702.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Dokładnie tak jak kolega poleca. Lepiej sobie wziąć Jamo 426, albo 506 niż Prism-y, bo będą zarówno lepiej wykonane jak i będą zdecydowanie lepsze brzmieniowo.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Z tego co porównywałem kiedyś ceny to RTvAGD strasznie zdziera na klientach. Pogadaj lepiej z Blackninja to lepiej na tym wyjdziesz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

memento78

New member
Hej. Kupiłem ten zestaw z Pioneer i kolumnami Jamo. Za kilka dni postaram sie podzielić wrażeniami


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

memento78

New member
Witam. Po dosłownie paru dniach użytkowania jestem zadowolony z tego zestawu. Basu na przyzwoitym poziomie, do bloku wystarczy. Czy ktoś może wie czy przy połączeniu HDMI Ampli do TV jest jakieś menu na TV? Po takim podłączeniu w out w amplitunerze mam w tv brak sygnału.
 
Do góry