Wybór kamery pomocy !

delta77

New member
Witam wszystkich !

Przymierzam się do zakupu kamerki do kwoty 1500 - 2000 tys.zł
Interesuje mnie kamera HD, wybrałem sobie trzy modele:
jvc gz-mg 610 sez
jvc gz-mg 730 ez
sony dcr-sr77e
Proszę o porade którą warto kupić, bądź sugestie jaką kamere w tym przedziale cenowym.

Z góry dzięki za pomoc
 

delta77

New member
A co powiesz na mg840
Nie zależy mi na robieniu zdjęć, mam aparat.
Wacham się nad sony dcr sr77e a mg840.

co byś polecił ?

Z góry dzięki za pomoc.
 

KENIO2007

New member
Kamera HD : Sony 520VE czy Canon HFS 100

Witam,

Potrzebuje fachowej porady.
Jestem przed ostatecznym wyborem kamery HD do uzytku domowego, ale...
Chcę mieć kamerę z jasnym objektywem, z najlepszą jakością obrazu ( w miare rozsądku) w miarę dużą matrycą, stabilizacją. Mam zamiar kręcić na dworze (zima-lato) jak i w pomieszczeniach zamkniętych (szkoła, kościół, mieszkanie -dzień/noc). Istotna również jest awaryjność (lecz ze względu iż są to stosunkowo młode modele - myślę że ciężko będzie odpowiedzieć na to kryterium).

Nośnik danych nie ma większego znaczenia (nie stanowi głównego kryterium).

Wybór jak na razie padł na :
- Sony Seria XR 500 ,505, 520 (różnica tylko w nośniku jak zauważyłem),
- Canon HFS 10,100,11 (któryś -dużych różnic dla mnie nie ma między nimi). No chyba że jest różnica w jakości obrazu - to proszę o opinię.

W grę wchodził jeszcze Panasonic HDC HS 300 lub TM 300, ale obejżałem wideo kręcone w zaciemnionym pomieszczeniu i ziarnistość była przeogromna. Z tego względu odpuściłem ten typ.

Proszę o konstruktywną krytykę/opinie w/w typów kamer HD. Ewentualnie podpowiedź o innej ciekawszej opcji ;)

A może : JVC HD6 ???

Napiszcie co myślicie ....
 
Ostatnia edycja:

Zibi W

Member
Chyba musisz poczytać o canonach bo gdzieś wyczytałem, że HF s10 a HF s11 to mocno różniące się kamery co do możliwości zwłaszcza jeśli chodzi o stabilizacje i nagrywanie w słabym świetle (na korzyść HF s11).
 
Do góry