Wybór kamerki jvc gz-hm30 czy smsung HMX-H200?

bassmag

New member
Witam,

Zastanawiam się nad kupnem pierwszej kamery. Służyć ma sporadycznie, głównie do filmowania dziecka i jakieś imprezki rodzinne. Trochę przegrzebałem m.in to forum i typ mój to:

Samsung HMX-H200
JVC Everio GZ-HM300

Cenowo jak i technicznie wypadają podobnie. Zaznaczam, że budżet mam mocno ograniczony do 900 zł.

Poproszę o pomoc w wyborze Samsung, czy JVC. Może ktoś może polecić jakąś podobna kamerkę. Zastanawiałem się jeszcze nad Toshiba H30 i którąś Prakticą, ale najbardziej się skłaniam do samsunga.

Pozdrawiam
 

marder

Member
Witam,

Zastanawiam się nad kupnem pierwszej kamery. Służyć ma sporadycznie, głównie do filmowania dziecka i jakieś imprezki rodzinne. Trochę przegrzebałem m.in to forum i typ mój to:

Samsung HMX-H200
JVC Everio GZ-HM300

Cenowo jak i technicznie wypadają podobnie. Zaznaczam, że budżet mam mocno ograniczony do 900 zł.

Poproszę o pomoc w wyborze Samsung, czy JVC. Może ktoś może polecić jakąś podobna kamerkę. Zastanawiałem się jeszcze nad Toshiba H30 i którąś Prakticą, ale najbardziej się skłaniam do samsunga.

Pozdrawiam
Bierz JVC. Samsung robi świetne telewizory czy odtwarzacze BD, ale w dziedzinie kamer nie dorasta japońskim producentom do pięt.
 

bassmag

New member
Ciekawe modele z tym, że także bez optycznej stabilizacji oraz z mniejszym kątem widzenia niż Samsung.
Może jakieś uzasadnienie dla jvc poza tym, że to japoniec i robi dobre kamery?
Pewnie gdybym miał 3000 do wydania na kamerę, nie brał bym pod uwagę samsunga, ale w tym przedziale cenowym wydaje mi się dobrym wyborem.
Pojadę do sklepu i zobaczę jak to wygląda na żywo.
 
Do góry