Wybor glosników [potrzebne waskie] PROBLEM!

mmcv

New member
Witam ,

Jako ze z uwagi na miejsce w salonie musialem zmienic moje plany odnosnie glosnikow , poszukuje waskich najlepiej 5.0 bo drazni mnie woofer w pokoju , pozatym nie mam go gdzie trzymac .

Rozmyslam nad tym modelem

Ferguson Dream Tower


czy ktos sie spotkal?albo moze polecic cos co ma do 12cm szerokosci (chodzi o przednie wysokie).
Glosniki glownie do kina /TV no i wiadomo muzyki . Audiofilem strasznym nie jestem ale lubie jka mi dobrze gra , ma byc ladny czysty dzwiek z przyzwoitym basem (nie musi dudnic podloga).

Prosze o pomoc !! ;-) HELP MI:D
 

LUPO78

Banned
jeżeli zależy ci na tym że są wąskie po to by się zmieściły to bież,ale cudów nie oczekuj,z tej pułki cenowej kupujesz dużo lepszy zestaw 5.0,ale szerszy-druga sprawa czy wiozłeś pod uwagę podstawę tych frontów? podstawa na pewno nie ma 10cm

i z jakim ampli chcesz to sprzężyc
 

tomud

New member
cudow z tego nie bedzie... idz gdzies posluchaj, przegladnij instrukcjie i zobacz czy ci to odpowiada... jak chcesz moje zdanie to ja bym tego nie kupil, szkoda by mi bylo kasy...
 

pro_fill

New member
Bez reklam
to chińskie dziadostwo - już lepiej kup zestaw z małymi kolumnami i subem
.... oraz volvo, a jaguara i land rover'a robią hindusi - myślisz, że to kogoś zniechęci? rozejrzyj się u siebie i zobacz ile masz sprzętu z chin - chiny to potęga z którą nawet stany się liczą.

mmcv - jak nie masz możliwości posłuchania przed zakupem, dowiedz się, czy możesz odesłać, jeśli nie spełnią twoich wymagań - jeśli tak, to wiesz, co masz robić.
 
Do góry