Wybór DN1000 vs V765 vs SR603 vs 667

pkomp

New member
jest dział kupie sprzedam - a tu co drugi post : "odezwij sie do blackninji" - odpowiedź zazwyczaj szybka kup to odezwij sie do blackninji...marek jest więcej podobnie kolumn ale kolega marację - przewija sie raptem kilka modeli reszta słabo gra(guzik prawda) ale i tak odezwij się do blackninji.....

jak na bazarze
 

Bogiel

New member
kity na resorach

Jestem tu pare dni ale chce mi sie smiac jak czytam te opowiesci o onkyo a prawda jest taka ze onkyo nie szaleje wystarczy zobaczyc zachodnie testy a wyglada jak wyglada;-)to niby sprawa gustu ale prawda jest taka ze nie jest to czolowka dizajnu a raczej nudna tragedia tu natomiast ktos ma w tym interes co rozumie takie mamy czasy ale nie jest to mercedes av;-)a tu go takim zrobiono sluchalem 608 , avr 1911 ,260hk i stwierdzam ze 608 rzezi straszliwie wiec co sie dzieje z tym super sprzetem jak sie go wlaczy? naciagane parametry to troche za malo by dobrze grac;-)Na tym forum Onkyo oczywiscie gra najlepiej:)To sa jaja
 

z3

Member
Zastanawiam się czy niektórzy są tak naiwni tak głupi czy z konkurencji. Jedyne forum, które oznacza sklepy inną rangą i innym kolorem nicka. A co niektórzy użytkownicy zamiast się cieszyć? Biadolą na potęgę, że ktoś na forum coś sprzedaje. Wolą udawać (lub jak wspomniałem są na tyle naiwni), że na innych forach to sami użytkownicy marek są, którzy same rzetelne porady dają hehehehe koń się uśmiał po pachy i spadł bo tramwaj przejechał.

No i nie zapomnijmy, że jak komuś się coś podoba to nie może tego polecać! Tak. bo tak;]

A ja uważam Że onkyo gra na bardzo zbliżonym poziomie do konkurencji, posiada swoją charakterystykę dźwięku, a kto pisze inaczej to ma małe jaja i sie nie zna i jest taki i owaki i niezłe jajajaja , no argumenty jak w piaskownicy bo ja tak uważam i koniec inni nie mogą mieć swojego zdania. hahahaha Jak na forum ktoś coś lubi i inne osoby to lubią to niemożliwe, tylko na innym forum jest to możliwe.

Aha skoro ja lubię hondę i dobrze się mi nią jeździ i jestem sprzedawcą samochodów to mam polecać Forda czy mam polecać daihatsu bo ktośtam by sobie tak życzył.

Przestańcie p*&^$#* tylko jak macie inną opinię o danym sprzęcie to powiedzcie, a nie robicie śmietnik z forum.
 

killpit

New member
Popieram...
Dlatego jak zobaczysz od czasu do czasu jakieś dzieci wyskoczą na chwilę na forum aby coś popisać z tym że chyba z zazdrości bo innego wytłumaczenia nie ma.
Jeżeli ktoś chce coś napisać to niech pisze i poprze to doświadczeniem opisem porównaniem tylko rzetelnym bo jest tu spora garść ludzi która takie rzeczy robi i wie w czym rzecz.
 

krisder

New member
Bez reklam
Jestem tu pare dni ale chce mi sie smiac jak czytam te opowiesci o onkyo a prawda jest taka ze onkyo nie szaleje wystarczy zobaczyc zachodnie testy a wyglada jak wyglada;-)to niby sprawa gustu ale prawda jest taka ze nie jest to czolowka dizajnu a raczej nudna tragedia tu natomiast ktos ma w tym interes co rozumie takie mamy czasy ale nie jest to mercedes av;-)a tu go takim zrobiono sluchalem 608 , avr 1911 ,260hk i stwierdzam ze 608 rzezi straszliwie wiec co sie dzieje z tym super sprzetem jak sie go wlaczy? naciagane parametry to troche za malo by dobrze grac;-)Na tym forum Onkyo oczywiscie gra najlepiej:)To sa jaja

Parę lat temu idąc Twoim tokiem myślenia kupiłem kd Yamaha, bo takie ładne było. HK i Onkyo nie wchodziło w rachubę z powodu ich "dizajnu". W stereo grał tak zaj...cie że nie mogłem się nacieszyć faktem iż na szczęście z rozpędu nie pozbyłem się starego Technicsa. Zmieniając zestaw prześledziłem to i inne fora oraz testy w necie i czasopismach specjalistycznych. Sprzęt jaki zakupiłem widzisz w podpisie. Na dodatek zakupu dokonałem u "forumowego sprzedawcy". Z cen byłem zadowolony, o ekspresowej dostawie nie wspomnę. Według Ciebie i kolegi pkompa powinienem w myśl zasady "na złość mamie odmrożę sobie uszy", zakupić zestaw gdzie indziej a najlepiej w MM.
Na szczęście jestem już po zakupach i Twoje dyrdymały już mnie osobiście mało obchodzą. Szkoda mi tylko innych forumowiczów, którzy tak jak ja przed rokiem stoją przed dylematem zakupu zestawu KD i natrafiają na takie wypociny. Zaproponuj coś od siebie (w tej klasie cenowej) i daj możliwość wyboru bez głupiego nastawania na wyroby jednej firmy. Możliwość wyboru pozostaw przyszłemu nabywcy.
Osobiście amplitunery Onkyo polecam wszystkim gdyż dla mnie "rzęzi" rewelacyjnie i mogłem w końcu pozbyć się starego stereo Technicsa, pomimo iż według Ciebie Onkyo w stereo jest najsłabszym amplitunerem.:fool:
 

BD

Member
Bez reklam
@Bogiel nie daj za wygraną daj jakąs riposte :) i poprzedz jakims linkiem, testem, napisz co uwazasz i co jest godne polecenia, moze to co masz bardzo wskazane albo co sam testowaes- sedno!, to co slyszales i najbardziej ci sie podoba, poprzedz argumentami bo te forum bedac najwiekszym w pl potrzebuje kontrargumentów osob takich jak ty ale licza sie czlowieku konkrety a nie ten bee a tamten okitoki ;]
 

z3

Member
...marek jest więcej podobnie kolumn ale kolega marację - przewija sie raptem kilka modeli reszta słabo gra(guzik prawda)...


hehe no nie wytrzymie, tego nie zauważyłem. Kolega ma niezłą schizofrenię ;] sam jako pierwszy wskazuje wyraźnie tylko na onkyo, żeby zaraz zacząć pultać się jak to mało marek na forum się wymienia i jakie to forum jest be i fe i chyba zapomniał że siedzi na takim fe forum i nabił już ponad 1000 postów :lol::lol::lol::lol::lol: komedia w 3 aktach, przynajmniej się ubawiłem na wieczór


O nawet więcej znalazłem o koledze:

podobnie jak walka z konkurencją - "forum nie poleca" - a w kazdym z tych sklepów kupiłem towar z polska gwarancja zostałem bardzo miło obsłuzony i dostałem znizki bez jakichkolwiek problemów w dodatku bardzo dobre zniżki....

hehe i polecałeś sklep elsat który się zwinął i cały czas denerwujesz ludzi w tym wątku. Widze, że kolega chyba ma fajnych kolegów w tych sklepach bo mu nie przeszkadza, że te sklepy z nie polecamy zostały przyłapane na czarnym piarze lub na innych rzeczach i mu to strasznie przeszkadza ot taka historyja ;]
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
z3 a baw się dalej - piwo jeszcze dokup...w tej cenie to onkyo jest jednym z lepszych ampli(i ma moc a nie bzdury na papierze - ma również całkiem niezły dźwięk jak na ampli)
w kolumnach mamy znacznie większy wybór który tu jest dość mocno ograniczony - niestety nasz specyficzny rynek ogranicza się do kilku marek - z niektórych cenionych zostało dosłownie kilka modeli z innych praktycznie tylko wysoka półka
a na forum tylko jbl ma i klipsh...

ale że rozumować nie potrafisz to już twój problem - śmiej się dalej szczególnie z siebie

ps.nierozumiem takich ograniczonych ludzi co to wiecznie o ilość postów się czepiają...zazdrość czy jakaś wrodzona głupota?

ps2. o sprzedaży napisałem ci wyżej - jakbyś również troszkę przejrzał forum to zauważyłbyś może działy do tego przeznaczone?i kto tu robi śmietnik?

Bogiel słuchałeś tych trzech na tych samych zestawach kolumn?wszystkie były prawidłowo skonfigurowane?ot szczegół cholernie ważny....
o jakich naciąganych parametrach piszesz w tym momencie?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lekko mówiąc nie jesteś obiektywny.
Podawane są również :
Tannoye
Paradigmy
Triangle
Kefy
Infinity
NHT
Dali
Jamo
Celestion
Warhardale
Elac
System Audio
REl
HK
Mission
Jeśli nie doczytałeś to włącz funkcję szukaj.
Nie rozumiem też w czym problem jeśli ktoś poleca kolumny A - to Ty możesz polecać znając się na rzeczy nawet kolumny B,C,D,R,Z itd.
Jeśli znasz modele i charakterystyki będzie większy przegląd.
Nie rozumiem też krytykowania każdego i wszystkich nie podając własnych propozycji.
To takie Polskie .
A najśmieszniejsze jest to że jeśli coś jest dobre - to jak się ko,mus nie podoba to nie może być dobre mimo że tysiącom się bardzo podoba.

Bogiel - mam Onkyo i nic nie rzęzi , być może masz coś Onkyopodobne albo mówimy o różnych modelach.
Nie wiem czy gra najlepiej , ale gra równie dobrze jak Harman, Denon, Yamaha czy Marantz.
Opowiadać bzdury można w piaskownicy ale nie tym portalu.
I ostrzegam:
Każdy kto będzie nie odpowiadał w temacie będzie potraktowany zgodnie z regulaminem.
 
Do góry