Wybór dekodera

lotnik123

New member
Witam
Planuję zakup dekodera do telewizji cyfrowej z HD - dostawca kablówka. Z tego co sie orientuję potrzebny jest moduł CAM. Interesuje mnie dekoder z podwójnym tunerem - aby moc oglądać i nagrywać inne kanały jednocześnie. Zupełnie nie orientuję sie w temacie, jaki dekoder byłby najlepszy dlatego proszę o radę.
cena ~~300 -500 zł
.
Mam nagrywarkę sony RDR-HX780 która posiada:


Wyjścia:
Kompozytowe wideo (CVBS1 x tylne
S-Video 1 x tylne
Wyjście audio (L/P) 1 x tylne
Cyfrowe wyjście audio (koncentryczne)1 x tylne
Komponentowe wyjście wideo 1 x tylne
G-Link (sterowanie dekoderem) 1 x tylne
HDMI™ (z CEC)

Wejścia / wyjścia

LINE1 SCART WEJŚCIE / WYJŚCIE (wejście dekodera)
LINE3 SCART WYJŚCIE (wyjście TV / SmartLink
Wejście nagrywania RGB (LINE1 SCART)TAK


I nie wiem z pomocą jakich kabli co do czego podłączyć dekoder – nagrywarkę, aby było jak najlepiej z jakością - TV mając tylko 1 wolne wejście HDMI do TV.

Może być np. tak podłączone:
Dekoder>HDMI>TV
Dekoder>komponent(Y,Pb,Pr)>nagrywarka
I co z kablem antenowym?
I czy mając takie właśnie podłączenie sprzętu będzie możliwość oglądania i nagrywania innych kanałów jednocześnie - kanałów cyfowych i HD?


pozdrawiam

 
Ostatnia edycja:

vienna1980

Member
Bez reklam
Przykro mi,ale nie kupisz za tą cenę dekodera HD.A czy twoja kablówka nie paruje kart,że chcesz sobie kupić dekoder?
 

lotnik123

New member
powiem tak, oferuja tylko jedny dekoder z hd, Homecast HC5101, do tego 15 zł miesięcznie za dzierzawe i 500 zł za aktywacje...
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Po twoich postach stwierdziłem,iż nie jesteś w temacie zbyt dobrze zorientowany,najchętniej bym z tobą dokładnie omówił to telefonicznie i obszerniej przestawił sytuację,jeżeli nie masz nic przeciwko temu to podaj swój numer telefonu,a w ostateczności swój adres meilowy.
 

lotnik123

New member
vienna1980 napisał:
Po twoich postach stwierdziłem,iż nie jesteś w temacie zbyt dobrze zorientowany,najchętniej bym z tobą dokładnie omówił to telefonicznie i obszerniej przestawił sytuację,jeżeli nie masz nic przeciwko temu to podaj swój numer telefonu,a w ostateczności swój adres meilowy.

priv

pozdrawiam
 

lotnik123

New member
ok juz wszystko wiem, kablowka paruje karty do dekodera wiec lipa tzn narzucaja tylko jeden model dekodera hd bez mozliwosci nagrywania.


pozdrawiam

mozna zamknac
 
Do góry