Wybór Blu-ray

emil.66

New member
Witajcie.Chciałbym zapytać o jakiś sensowny odtwarzacz blu-ray do 350zł ( w gre wchodzi używany w idealnym stanie).Szukając znalazłem ciekawe oferty jednak brak DivX jest dla mnie nie do przyjęcia... Moje kryteria to:
1.Odtwarzanie DivX, Avi, mp4, mkv itd.
2.Usb za pomocą które będę mógł podłączyć dysk przenośny bądź pendrive z filmami, zdjęciami bądź mp3
3.Ładny obraz jak i dzwięk
I to byłoby chyba na tyle z takich ważniejszych.Znalazłem Panasonica MP-BDT110 Za 350 zł, opłaca się?? Sprzęt wart uwagi? Prosze o ocene mojej i podanie swoich propozycji :) Dziękuje i życzę miłych i wesołych świąt :)
 

emil.66

New member
A co powiecie o Sony S470?? Mam możliwośc kupna i zastanawiam się czy wszystkie formaty typu mp4, mkv, divx otwiera bez problemów? Oraz czy USB służy do przeglądania zdjęć, filmy/mp3?? Czym się różni od modelu s480 skoro Po aktualizacji bez problemu odczytuje 3D?
 

lyskam

Klub HDTV.com.pl
vip
Juz kolega 'bagiennik' nadał Ci dobry kierunek. Nowsze modele Samsung i LG powinny spełnić Twoje kryteria. Zapomnij o Panasonic model 110 jeżeli interesuje Cie dobre odtwarzanie większości plików mkv m.in. przez usb. Również wszystkim Wesołych Świąt!
 
Do góry