www.neo24.pl - Nie polecamy - www.hdtv.com.pl

-julian-

New member
polecam ten sklep w 100% ekspresowa wysylka wszystko w jak najlepszym stanie. TV zamowilem wtorek w nocy a w czwartek czyli dzisiaj juz mam w domu
 

adam-ant

New member
Również oceniam ten sklep pozytywnie.

Co prawda doszło do pewnego wprowadzenia w błąd: Na infolinii dowiedziałem się, że w punkcie odbioru osobistego będę mógł obejrzeć działający TV, a na miejscu okazało się, że mogę jedynie sprawdzić, czy towar nie jest uszkodzony mechanicznie.

Poza tym jednym zgrzytem wszystko było ok. Obsługa też spoko. Zatem ogólnie 9/10.
 

elgator

New member
Po kilku tygodniach sprawa wadliwego panelu została rozwiązana według moich warunków. Co sprawia że mogę polecić sklep NEO24.PL
Fakt że rozwiązanie problemu wymagało wiedzy prawniczej oraz czasu i pisania kilkunastu e-maili.
 

Rufi74

New member
Moje doświadczenia z NEO24 są bardzo pozytywne 28 kwietnia wieczorem zamówiłem plazme panasonica, a 30 kwietnia po 14 już była u mnie w domu.Kontakt telefoniczny też bardzo dobry.Był to mój pierwszy zakup tego typu przez internet miałem troche obawy,ale wszystko zostało załatwione jak należy.Polecam.
 

Astin

New member
W ostatnim czasie kupowałem u nich kilka rzeczy. Polecam w 100% ten sklep, mimo utrudnionego kontaktu (nie odbierają telefonu).
 
Ostatnia edycja:

xtomek

New member
wtorek po południu z zakupiłem telewizor LCD samsunga na stronie było wyraźnie zaznaczone wysyłka 48 , po zakupie dostałem maila ze towar jest niedostępny
i że czekają na dostawę :/ chciałem odebrać osobiście w Katowicach, teraz się zastanawiam czy wycofać zamówienie czy czekać nie wiadomo ile :/
 

xtomek

New member
Kompletnie nie polecam tego sklepu.końcem maja(24) zakupiłem u nich telewizor Samsung. 01.06.2010 poszedł na gwarancje ze względu na piszczącą elektronikę, miałem telewizor w domu zaledwie 3dni, nie zgodzili się na wymianę twierdząć tym że im się to nie opłaca i że wyślą do serwisu .Dziś mamy 06.07.2010 telewizora jak nie było tak nie ma. 6 razy dzwoniłem do działu reklamacji za Panie nie bardzo wiedziały gdzie jest w ogóle ten telewizor za pierwszym razem pani stwierdziła że jest w serwisie samsunga , za drugim razem pani stwierdziła że jest u rzeczoznawcy.Kolejne telefony i odpowiedz : "Proszę czekać cierpliwie". Ileż kur... można czekać ? Kiedy kolejny raz zadzwoniłem poprosiłem o rozmowę z dyrektorem odpowiedź: "nie ma ", po perswazjach z panią, miał do mnie zadzwonić jak wiadomo nie zadzwoniłem, z tego co się dowiedziałem miał jakąś naradę . Napisałem do Pana maila że żądam zwrotu gotówki łaskawie po 4 dniach !! dostałem odpowiedź ze do 04.07.2010 sprawa będzie wyjaśniona , nie wiem czy pan w ogóle zwrócił na datę otóż jest to niedziela. Do dzisiaj sprawa nie została wyjaśniona, Pan ma znowu do mnie dzwonić miedzy 16-20 zobaczymy co z tego będzie w przeciwnym razie kieruje sprawę do rzecznika praw konsumenta
 

kapsell

New member
Bez reklam
Jeśli rozumiem kupiles przez internet? To zle zrobiles, trzeba bylo odstapic od umowy i zadac nowego tv lub zwrotu kasy - kupujac przez neta mozesz zwrocic towar bez zadnych konsekwencji w ciagu 10 dni. Rowniez uszkodzony jako niezgodny z umowa.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Niestety jest to drugi przypadek w ponad pięcioletniej działalności forum. Nie polecamy sklepu internetowego www.neo24.pl. O ile podczas robienia zakupów nie uświadczycie problemów, to już w przypadku korzystania z serwisu jak najbardziej. Dodatkowo dochodzi nie odpisywanie na maile, zero informacji na temat reklamacji. Niestety największym mankamentem jest nie dotrzymywanie terminów. NIE POLECAMY.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Neo24-czy ktoś kupował ?

Poproszę o opinie. Na razie zauważyłem baaaaaaaaaaardzo wysokie koszty dostawy !
 

and2000

New member
Kilka razy korzystałem (drobne rtv,drobne agd,netbook) odbierając w punkcie wydań lub w paczkomacie (to najwygodniejsze). W mojej opinii - sklep OK pod każdym względem; cena dostawy to inna bajka
 

Madas

New member
Bez reklam
kupiłem od nich swój Tv i obsługa w porządku ale koszty nawet odbioru w pkt to masakra - kasowali mnie za każdą parę okularów i tv :(
 

ernet

Active member
Bez reklam
No to chyba jednak chyba elektro. Niestety cena z wysylką podobna: w jednym sklepie tansza wysyłka, a droższy produkt, w drugim odwrotnie. To, który sklep wybrać waszym zdaniem: elektro czy neo24 ?
Towar dużogabarytowy ;-)
 

krazy777

Member
Bez reklam
Żona kupowała swojej mamie zmywarkę i kuchenkę tam. Sprzęt na drugi dzień był dostarczony i do dziś odpukać dobrze chodzi. Z tego co pamiętam to za wysyłkę brali 60-70zł za każdy sprzęt. Były zamawiane w odstępach czasowych.
 

Wojtas78

New member
Kupilem u nich juz troche sprzetu od pralki , lodowki po televizor i narazie wszystko chodzi.odbiralem zawsze w punkcie. Ogolnie nie bylo problemu z tym sklepem.
Pozdrawiam
Wojtas
 

Nacho85

New member
Ostatnio kupiłem tam maszynkę do golenia philipsa i szczoteczkę elektryczną oral-b do zębów. Mieli najlepsze ceny na oba produkty i to dosyć wyraźnie. Darmowa wysyłka, ostatnio często dają na to promocję. Ze swojej strony polecam.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Jednak w ostatniej chwili zamówiłem w Oleole. Mają obecnie ( chyba tylko do końca dnia ) darmowy transport, a że chodzi o pralke, to ma to dość duże,finansowe, znaczenie. W dodatku wniesienie jest gratis, a i oficjalnie piszą na swojej stronie, aby wszystko sprawdzić przy dostawie, podłaczyć ( niektórzy kurierzy jak wiadomo robią z tym kłopot, śpieszą się,ponaglają , a i każą najpierw podpisać dostawę, a potem sprawdzać ). Wiąże się to z możliwością odmowy przyjęcia towaru.
 
Ostatnia edycja:

BadWoj

New member
Ja sam rozważam zakup w neo i z tego co się orientowałem to wysłanie 24" monitora jest za darmo. Jak ktoś kupuje lodówkę albo pralkę i dziwi się, że koszt transportu jest duży to... no trudno :) Do takiego transportu potrzebne są 2 osoby, a wiadomo, że to kosztuje.
 

mtabak

New member
Kupowałem ostatnio a raczej chciałem kupić TV LG M2752D - żenada. Pomimo wychwalania swojej oferty na ceneo o 170 zł tańszej niż pozostałej okazało się że TV nie mają !!! Najpierw zwodzili mnie iż ten model trzeba odebrać osobiście ( pomimo banerów TRANSPORT 0zł) a na końcu przestali się odzywać - NIEPOROZUMIENIE - nie polecam !!!
 
Do góry