Wszystko o Burnout Paradise!

pete1

New member
dienekes' shade napisał:
Zmień dilera, a najlepiej przestań palić crack :p

serio, odpal domination lub search & destroy i gdy skonczy sie odliczanie zobacz jak wszyscy wyrywaja przed siebie:grin: . sprobuj byc pierwszy przy fladze. to jest dopiero wyscig he he.
 

Ogr

New member
Bez reklam
pete1 napisał:
serio, odpal domination lub search & destroy i gdy skonczy sie odliczanie zobacz jak wszyscy wyrywaja przed siebie:grin: . sprobuj byc pierwszy przy fladze. to jest dopiero wyscig he he.

Znam takich którzy zawsze są pierwsi i to w samych butach z browarem w ustach:krol: :D Powalcz z klanem www.rog-cod4.e-clan.pl to ci motory nie pomoga:D :D :D Znajdz goscia o nazwie Rokidu moze pokarze ci co mozna zdziałac w COD4:p
A tak apropo co to ma do tematu :fool: Dla fana Burnout Paradise,to na pewno bardzo dobra nowina wprowadzenie nowosci w postaci motorów!
 
Ostatnia edycja:

Carty

New member
Jako że dodatek już wyszedł podbijam wątek, by było miejsce do narzekań, przynajmniej w moim przypadku :twisted:
I jakie wrażenia?
Bo ja jeśli mam być szczery to jestem srodze rozczarowany :(
Motocykle ładne, ale nic poza tym. Podstawowa rzecz - nie ma wypadków, czyli esencji Burnouta. Fakt, że jadąc autem często kraksy są mocno naciągane (auto jedzie na lekkie przetarcie, a tu nagle gra wylicza karambol), ale pozbawienie wypadków całkowicie to już lekkie przegięcie. No i jak wykonać Takedowna?? Oraz na kim, skoro sporo wyścigów to czasówki??
Jak dla mnie Criterion poszedł w złym kierunku, bo jak tak dalej pójdzie, to w następnym dodatku będą odrzutowce i motorówki :D
A przecież mapa jest duża i można by było dodać np. jakąś arenę w celu urządzania Destruction Derby, albo nowe klasy aut czy zmienne warunki pogodowe.
 

szakal9999

New member
Jak bez kraks?? Nigsy nie suną wam motor po chodniku i znaków nie kosił?? Szkoda tylko, że gość ne sunie razem z motorem. Zniszczenia też chyba nie miały by sensu, bo za każdym razem cały motor i tak musiał by się rozpaść. Mi sie bardzo podoba ten dodatek. Nie podoba mi się natomiast to, że można kosić latarnie. Z autem już było lekkie przegięcie z koszeniem latarni, ale motorem to już przesada.
A jaką fajną figurę ma cyklistka!!!;)
 

neospiderman

New member
Tez jestem troszkę rozczarowany tym że motory się nie rozsypują przy kraksie. W początkowej fazie tego projektu, wszystko ładnie się rozwalało [tylko kierowca znikał]ale ostateczne widzę że wycofali całkowicie możliwość rozwalania motoru, dziwne trochę.
A no i druga sprawa poziom trudności zadań jest tak niski że się człowiekowi słabo robi, ja rozumiem że nowy burnout nastawiony jest maxymalnie na casuali ale w tym dodatku to już przesadzili z łatwością.
 

skizzie

New member
Potwierdzam :) Np. w evencie z checkpointami możesz zdrowo pobłądzić, wrócić na właściwa trasę i jeszcze zdążysz. A pograłem tylko chwilkę.
Za to całkiem fajnym zabiegiem jest ograniczenie ilości samochodów na ulicach kiedy wybierzemy motor. Naprawdę można nieźle rozpędzić te 2 kółka.
Pozdro.
K.
 

Carty

New member
Czy sunięcie motoru po jezdni przy każdym wypadku w zasadzie tak samo to kraksa na miarę Burnouta?? Druga rzecz, to te "kraksy" nie są przy wszystkich wypadkach, bo często jak dochodzi do wypadku to mamy ściemnienie obrazu i po chwili motocyklista beztrosko jedzie dalej. Właśnie dlatego jestem ja niezadowolony. Jakbym chciał tego typu zwykłe wyscigi motocyklowe to bym kupił MotoGP.
Druga sprawa to zmiana pór dnia i pogody. Pory dnia to pomysł fajny, ale wykonanie nie do końca, bo Paradise City w nocy wygląda, jakby nie płaciło rachunków za prąd. A co do pogody, to czy ktoś zauważył jakieś jej objawy inne niż mgła o poranku??
To o ile pamiętam drugi z trzech zapowiedzianych dodatków, więc mam nadzieję że w trzecim wrócą do korzeni i zrobią coś faktycznie na miarę tego tytułu. Pal licho pogodę, pory dnia czy dodane na siłę motory - ja chcę nowe auta, nowe zadania i nowe tereny do jeżdżenia :mrgreen: Jakieś ciężarówki byłyby ciekawe cy cuś :twisted:
 

dienekes' shade

New member
Ja też preferuję wersję na BD. Wersja "pobieralna" będzie dostępna na PS Strore od tego czwartku. Jej przewagą będą wszystkie dotychczasowe update' y plus patch z trofeami na pokładzie :krol: Ten ostatni, posiadacze wersji BD dostaną oddzielnie.

Niestety, moja konsola jest ciągle w serwisie, a w każdym razie, nie tam, gdzie powinna być :( więc głosu w przedmiocie najnowszego darmowego dodatku zabrać nie mogę.

Nawiasem mówiąc, wieszanie psów na Criterionie za ten patch i jego rzekome braki jest nieporozumieniem. Znacie powiedzenie o darowanym koniu? W 9 miesięcy po premierze gry developerzy dają Wam za darmo coś, czego do tej pory nigdy nie robili.

A możeby tak zamiast krytykanctwa trochę zrozumienia i wdzięczności?

To pierwsze podejście do motocykli w serii. Jak się nie podoba, proponuję pozostać przy samochodach. 80 aut w zupełności wystarczy ;)

Pozdrawiam

EDIT: Właśnie zobaczyłem pełną listę trofeów :rolleyes: Jest fatalnie...:( Heh, zawiodłem się, bo byle n00b będzie mógł je zdobyć w mig. Wymogi nawet dla złota są tak absurdalnie niskie, że każdego kto sięgnął choćby 100%, IMO, trafi szlag. Nie wiem, jak Wy, ale dla mnie trofea, zwłaszcza srebrne i złote, winny być przyznawane za wyjątkwo trudne "zadania" i wysokie umiejętności. Cóż za deprecjacja :(
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
(...)
EDIT: Właśnie zobaczyłem pełną listę trofeów :rolleyes: Jest fatalnie...:( Heh, zawiodłem się, bo byle n00b będzie mógł je zdobyć w mig. Wymogi nawet dla złota są tak absurdalnie niskie, że każdego kto sięgnął choćby 100%, IMO, trafi szlag. Nie wiem, jak Wy, ale dla mnie trofea, zwłaszcza srebrne i złote, winny być przyznawane za wyjątkwo trudne "zadania" i wysokie umiejętności. Cóż za deprecjacja :(
dienekes' shade napisał:
(...)
A możeby tak zamiast krytykanctwa trochę zrozumienia i wdzięczności?
(...)

Pozdrawiam :p ,
 

dienekes' shade

New member
To rozumiem :) IMO, większość trofeów na ps 3 powinna pokrywać się (tak jak na x boxa 360) z 60 "odznakami" z gry. Kilka z nich wymaga konkretnych umiejętności, więc akurat pasowałyby na złoto. Do tego parę poważniejszych akcji on line (np. 420/420) i taki line up pucharków miałby sens. Nie pasuje mi jedynie akcja z mugshoot' ami - nie mam kamerki, a to może stać na drodze do pewnej platyny :p

Pozdrawiam

EDIT: Hola, hola Masta_J, to dwie inne kwestie. Dobrze o tym wiesz. Motocykle to nowość dla developerów i trzeba je brać, takimi, jakimi są (mam nadzieję, że wkrócte się przekonam, jak się te zabawki sprawują), a trofea już wyszły (osiądnięcia na x boxa) i tamte są godne swojej nazyw. Te na ps3 są dla kompletnych noobów i niedojd :evil: IMO, wymagania dla poszczegónych trofeów to obraza dla fanów tej gry.
 
Ostatnia edycja:
Do góry