Wstrzymana produkcja???

silvanael

New member
Witam

Od miesiąca próbuję kupić telewizor Samsunga model 37A656
Niestety jest on praktycznie nigdzie nie dostępny, nie ma go w żadnym liczącym
się sklepie internetowym pomijam saturna i inne sklepy "nie dla idiotów"
gdzie chcą za niego 3300. Zatem moje pytanie czy ktoś się orientuje czy samsung
wstrzymał produkcję tego modelu czy muszę jeszcze poczekać ewentualnie
jakieś namiary gdzie można go kupić w ludzkiej cenie z polską gwarancją

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
 

kurczak80

New member
Nie wiem co się dzieje też jestem zainteresowany zakupem tego samsunga 37 cali. Dostałem informację że ma się pojawić na hurtowni 23 lutego a jak będzie to się zobaczy. Z tym że to jest hurtownia typowo komputerowa action,nie wiem jak w normalnych hurtowniach rtv.
 

wuder

New member
Nie zamierzam robić żadnej krytporeklamy, ale 1.5 tyg temu zakupiłem w/w TV w sklepie agdhurt.pl. Odbierałem go osobiście w Krakowie.
 

silvanael

New member
Dostałem odpowiedź od 7 największych sklepów internetowych
w żadnym nie ma tego modelu 37 cali ani 40 wszyscy mówią jednym głosem że na przełomie
lutego i marca mają dostać dostawę pytanie tylko które się nasuwa to w jakiej cenie...
wszyscy wiemy ile teraz euro i $ stoi.... masakra
 

wuder

New member
Silvan, nie wierze w to, że nikt w Polsce nie ma już tego modelu na stanie, w cenie niższej niż "sklepy dla idiotów". Szukaj dalej.
 

wuder

New member
Kurczak, jak na EURO jest to promocja, ponieważ jeszcze pare dni temu w/w model kosztował w nim 3300 zł :)
 

dejna74

New member
eeeech

Pracuję w sklepie internetowym należącym do dużej hurtowni rtv agd. Samsung zaczyna produkcję nowych modeli, które maja być dostępne na przełomie marca i kwietnia w cenie wyższej w stosunku do obecnych modeli o 20%. Takie jest nieoficjalne info od Samsunga, jak będzie pewnie naprawde nikt tego nie wie. Czytam forum prywatnie, nie reklamuję swojego sklepu, a piszę o tym co akurat wiem, może to kogoś zainteresuje. Pozdrawiam
 

jams

New member
Zdrozeja, by za miesiac znowu spasc lub samsung puszcza baczka, bo zalozenia sprzedazy nijak maja sie do rzeczywistosci.
Normalny chwyt marketingowy.
No chyba, ze po 30 latach spadkow cen tendencja sie odwroci :grin:
 

silvanael

New member
Buahahah

Takaaa promocjaaa taaaakkaa
Dzwoniłem do Euro i się okazało że w całej Polsce nigdzie nie ma na stanie... pozostały jedynie sztuki ekspozycyjne...
Jak kto ma namiar na dobry sklep gdzie jeszcze jest ten model z polską gwarancją to będę wdzięczny za info możne być na wiadomość na priva jeśli nie chcecie reklamować :)
 

baka

New member
nie ma go w samsungu ponieważ wprowadzaja nowe modele serii "B" - odpowiednikiem serii A656 jest B550 o ile pamiętam, a serii A756 - B650

seria 3 i 4 już nie bedzie produkowana a ze starych zostanie chyba jedynie seria 551 oraz 8 i 9
 
Do góry