wolny internet w LG760s

mapka

New member
wolny internet w LG 47lm760s

witajcie mam pytanie, może ktoś z Was sie z tym spotkał, kupiłem ten tv i na początku wszystko było ok do momentu ja pobrał dwie aktualizacje.
nagle internet zrobił sie zamulony, dodam ze wczesniej wszystko sie ładnie wczytywało i działało bez problemu - teraz jest straszna kich
czy ktoś z Was wie jak wrócić do wcześniejszych ustawień? jak usunąć te poprawki które pobrał?
przywróciłem ustawienia fabryczne ale widze ze poprawki które pobrał juz są i kiszka , net nadal wolno chodzi(wrecz sie wiesza)
pzdr.
mapka
 
Ostatnia edycja:

miooh

New member
Nie wiem, czy to po wgraniu nowego softu (dzisiaj mam już u siebie 04.10.23), ale faktycznie... na początku net śmigał, aż było miło - teraz jest jakoś wolniej. Widać to szczególnie w aplikacji do Youtube - filmy HD buforują się co chwilę (mam Neostradę 20 Mb/s). Co ciekawe, gdy uruchomię YT we wbudowanej przeglądrce to jest OK - tyle, że nie da się wtedy oglądać na pełnym ekranie. Net przez WiFi. Czy ktoś wie, jak sobie z tym poradzić?
Na krótką chwilę pomaga ponowna aktywacja usług Premium, ale napradę na krótką...
 
Ostatnia edycja:

kazzak

New member
Potwierdzam
3 Tygodnie temu kupiłem 47lm660
Po pierwszym włączeniu od razu pobrał sobie aktualizacje poprzez wifi.
Posiadam internet 50Mbit a aplikacje z youtuba itp wczytują się jak krew z nosa. nie da się oglądać bo ciągle buforuje i doczytuje. Myślałem, że to może moduł wifi w tv jest "wolny" ale po podłączeniu neta kablem sytuacja jest taka sama.
Nie wiem czy to wina aktualizacji czy telewizor jest "skopany" bo przecież nie możliwe, żeby tak internet w nim wolno działał. Przed kupnem tv śledziłem wątki na forum i w internecie i nikt się nie skarżył na taką przypadłość...
Jak w przeglądarce włącze stronę do testowania prędkości łącza to skacze od 5 do max 10 mbitów a ping jest na poziomie min 200...
Przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dało.
 

mapka

New member
u mnie na kablu śmiga ale po wymianie zdań z serwisem LG przywróciłem ustawienia fabryczne - za pierwszym razem nie pomogło - przywróciłem ustawienia ponownie i poszło - teraz mam juz ok
a dlaczego dwa razy - nie pytajcie:(
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
u mnie na kablu śmiga ale po wymianie zdań z serwisem LG przywróciłem ustawienia fabryczne

... tzn. że internet działa normalnie (oczywiście jeśli posiada się odpowiednio szybkie łącze) tylko w przypadku zastosowania ustawień fabrycznych ?
Przecież każdy je modyfikuje według własnych potrzeb i upodobań.
 

kazzak

New member
u mnie na kablu śmiga ale po wymianie zdań z serwisem LG przywróciłem ustawienia fabryczne - za pierwszym razem nie pomogło - przywróciłem ustawienia ponownie i poszło - teraz mam juz ok
a dlaczego dwa razy - nie pytajcie:(

Udało się... Dwukrotny reset i jakoś poszło... Dziwne, że pojedyńczy reset ustawień nie pomógł ale najważniejsze, że teraz wszystko działa jak należy... dzięki...
 

norbiwa

New member
Po aktualizacji u mnie to samo.Interenet zmulony.Dziecko próbowało oglądać filmiki 3D ale po paru sekundach obraz zawiesza się i koniec ogladania.Przed aktualizacja wszystko było OK.Tak jak radziliście 3-4 razy przywracałem ustawienia fabryczne i NIC.Może coś żle robię? Ustawienia -Opcje-Reset ustawień fabr.????????
 

mapka

New member
... tzn. że internet działa normalnie (oczywiście jeśli posiada się odpowiednio szybkie łącze) tylko w przypadku zastosowania ustawień fabrycznych ?
Przecież każdy je modyfikuje według własnych potrzeb i upodobań.


u mnie na kablu net(8mb) chodził i chodzi ok , nie ma problemu
problem był na wi-fi po zainstalowaniu aktualizacji - net sie straszliwie mulił i w tym celu przywróciłem ustawienia fabryczne 2x i ten zabieg pomógł

mapka
 

mapka

New member
Po aktualizacji u mnie to samo.Interenet zmulony.Dziecko próbowało oglądać filmiki 3D ale po paru sekundach obraz zawiesza się i koniec ogladania.Przed aktualizacja wszystko było OK.Tak jak radziliście 3-4 razy przywracałem ustawienia fabryczne i NIC.Może coś żle robię? Ustawienia -Opcje-Reset ustawień fabr.????????

ja jeszcze miedzy 2x przywracaniem ustawień fabrycznych podpiąłem kabel i tak troche mi chodziło na kablu - pozniej odpiąłem znowu po wi-fi było zamulone ale reset do ustawień fabrycznych w końcu pomógł, ale czy to pomoze - nie wiem

mapka
 
Do góry