Witam

Marekols

New member
Witam wszystkich serdecznie...
Za TiVi "biegam" już czas jakiś. Najpierw, tak ze dwa sezony "w tył", uparłem się na dobrego CRTeka. Niestety dość szybko zostałem uświadomiony, że w zasadzie producenci skupiają sie na LCDi i wypusty nowych CRTeków to w większości "szit". Poradzono mi zastanowić się za czymś płaskim. "Ciśnienia" nie miałem, dość dobrze spisywał się mój dziesięcioletni Philips 21'', więc spasowałem. Niestety, gdzieś z miesiąc temu, Philips powiedział pa paa, zamrugał, błysnął bez uprzedzenia i "to było na tyle...". Sytuacja z przed dwóch lat uległa diametralnej zmianie, wtedy byłem luuuzzak, teraz niestety mam "parcie". Jednym słowem: szukam "szkła"...
 

Marekols

New member
k0val napisał:
...a może już chcesz jakieś propozycje jeśli tak to podaj swoje warunki i wymagania:D

Dziękuję za szczerą chęć pomocy. Na razie jednak, skupię się na propozycjach wyszperanych z forum. Nie ma chyba sensu zakładania kolejnego wątku: "jaki telewizor, za dwa koła...",itp. Warunki mam standardowe: 2,5-3,0 metra, sygnał: zwykły kabel od Multimedii, kasy mało: 2200 pln, w porywach do "ciut więcej'... Biorąc pod uwagę skromny budżet, zmuszony jestem skupić się na czymś w 32 calach. Obecnie myślę o JVC G80 (na P80 za mało "floty") i Sharpie 32RD8. Może jeszcze Panas LX70, lub jakaś Tośka (R3500). Ostatecznie nie zdecydowałem się, czytam, słucham, porównuję... Pozdrawiam...
 

Marekols

New member
...powoli zaczynam dochodzić do zgubnego wniosku: "na dzień dzisiejszy lcd nie warte są swej ceny"... mam nadzieje, że ktoś wyprowadzi mnie z błędu! :eek:k:



...zartowałem psse Pana... haa, ha, ha...



...ale wątpliwości pozostają... :krol:
 
Do góry