witam.przedmiot poszukiwań to 37cali,3 tyś.zł.

gampi8

New member
odległość od ekranu - ok.3m do 3.5m
jak duży jest pokój - 15m2
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem - wieczorem
preferowana wielkość telewizora - 37
preferowana marka - brak
jakie urządzenia będą podłączone - dvd, może komp. a w przyszłości blueray
jaki masz sygnał - na razie kablówka ale przy okazji promocji wymienię na talerz
ma stać czy wisieć - chyba będzie wisieć
jaka klasa cenowa do - 3tyś.
zależy mi na funkcjonalnym urządzeniu które nie będzie denerwowało swoimi niedociągnięciami w postaci zbyt wyrazistego smużenia, szarej czerni itp. jeśli ma się coś dopiero pojawić ciekawego na rynku w najbliższym czasie to mógłbym bez problemu poczekać kilka miesięcy.
oglądam wszystkiego po trochu więc być może dlatego wybór nie będzie prosty - w końcu złotego środka chyba nie ma. a więc filmy dvd (czasami z oszczędności divix), programy i filmy tv, trochę sportu, muzyki.
bardzo proszę o jakieś namiary bo w tej chwili mam za duży mętlik w głowie a chciałbym się skupić na co najwyżej kliku modelach.
jeśli potrzeba więcej danych to proszę pytać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do takich potrzeb w klasie masz dobre modele:
Toshiba 37 XV 733
Sony 37 EX 500
Panasonic 37S 20
 

gampi8

New member
dzięki za namiary. Sony ok. ale zaczekam jeszcze na więcej informacji o Panasonicu i Toshibie bo na razie z tym trochę słabo.
 

annddy

New member
Jaki masz sygnał w tv?
Co lubisz oglądać w tv?
Spróbuj łososia ,nie jadaj cały czas makreli.
Np.Sony 40EX700.
Uniwersalnych tv chyba nie ma ...no oprócz Toshiby ona pasuje zawsze i wszędzie.
 

gampi8

New member
no właśnie. dla mnie 3 tys. to max. tv będzie głównie do filmów, sportu nie nadużywam. do nowości może mnie przekonać zużycie prądu bo wiem że jest z tym coraz lepiej a jestem do bólu praktyczny. kiki podsunął ciekawe modele ale że nigdzie mi się nie pali poczekam na ich recenzje. oczywiście jestem otwarty na inne propozycje.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Toshiba 37 XV 733
Sony 37 EX 500
Bardzo porównywalne modele(ze względu na system 100Hz najlepszy na rynku), choć ja preferowałbym tego z Polski:p Dlatego cena tak dobra na Toshibę jest:)
 
Do góry