Witam prosze doradzcie co wybrać

approx

New member
Witam borykam sie z problemem co wybrac, biore pod uwage dwa modele sony 46W4500 czy 52W4000.

Wsumie oba tv widzalem w salonie Sony wtedy gdy bylem bralem pod uwage tylko modele 46W4000/4500 dla mnie przewaga byla na kozysc 4500 zasluga 100Hz
gdy juz mialem go brac zauwazylem ze 52W4000 jest w podobnej cenie no i jestem w punkcie wyjscia.

Telewizor poczatkowo ma sluzyc glownie ps3 i kanałom SD (POLSAT cyfrowy),
dodatkowo filmy z kompa dvd i divix, za kilka miesiecy napewno zainwestuje w dekoder HD, doradzcie w co zainwestowac wielkosc 52'' czy w lepiej w 100Hz
Tv bede oglada z odleglosci 2m do 3,5m

Czy ktos z forumowiczów kozystal z usług tego sklepu ww. sklep. solpol. pl


Z gory dzieki za odpowiedz
 
Ostatnia edycja:

bruce_leee

New member
Jeżeli do ps3 to brałbym w 4500. ja mam v 4000 40 cali oglądam z 3 metrów i długo się przyzwyczajałem. osobiście uwazam że 52 na 3,5 m to za dużo.ale to tylko moja subiektywna ocena.
 

asoz

New member
Do twoich odległości brałbym 52 cale. Ale to trudny wybór co wybrać. Gdybym to ja stał przed takim dylematem, hmmm sam nie wiem, żal byłoby mi nie mieć 100Hz ale te dodatkowe 6 cali...
 

approx

New member
asoz napisał:
Do twoich odległości brałbym 52 cale. Ale to trudny wybór co wybrać. Gdybym to ja stał przed takim dylematem, hmmm sam nie wiem, żal byłoby mi nie mieć 100Hz ale te dodatkowe 6 cali...

no wlasnie i tu chodzi o te 100Hz i 6 cali
 

MarcinCC

Banned
Zdecydowanie W4500. Te 6 cali to żaden dramat a zyskasz aż 100Hz i lepszą czerń. To zdecydowanie więcej niż kilka cali. 46 to i tak bardzo duży panel.
 
Do góry