Wieża do 800zł do 19m2

damianlosiak

New member
Witam
Planuję zakup miniwieży. Myślałem nad takim połączeniem:
Sharp XL-HF201PHBK + Manta SW508A

Co o tym myślicie? Miał ktoś do czynienia z tym subwooferem?
 

Szymszon

New member
A słuchajcie, jakiego suba byście polecili gdyby mi jednak brakowało basu?. Boję się że te suby od yamahy nie są za dobre, a kosztują troche.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
.Najtańsza sensowna propozycja Koda SW 550 (moc 75 W) ok.360zł (wysyłka gratis), Koda SW 100 - ok.440zł ,Taga SW 90 - 440zł ,Jamo sub 210 - ok.500zł,lub Magnat Supreme -sub 201 A ok.550zł ,ewentualnie Magnat Betasub 20 A -ok.700zł

Za coś lepszego trzeba dać ok.1000zł wtedy masz już wybór - Heco Victa ,JBL ES 150 P ,Kef C4 ,Magnat Omega 20A ,Quadral sub 60 activ , albo Paradigm PDR 80v5 - ok.1100zł
 

Szymszon

New member
Ok, dzięki!. Zamówiłem. Najważniejsze żeby teraz wieża grała z tv przez aux, przynajmniej chociaż może troszkę lepiej będzie się oglądało filmy, czy dużo lepiej słuchało muzyki z tv;p.
 

Szymszon

New member
Aha i czy kable głośnikowe zmieniać?. Jeśli tak, to na jakie?. Może są jakieś które dadzą trochę więcej dołu, ale nie przymulą?. Myślałem nad cordialem, ale podobno podnosi góre, a dół jeszcze bardziej "ucina"?. Z drugiej strony to tylko kabel, chyba aż tak gigantycznego wpływu nie ma?.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Czemu trzecia strona tego tematu to temat jakiegoś telewizora?. Błąd na forum.

Tu nie chodzi o ten wątek, czy trzecią stronę: Kilka miesiecy temu, dzialo mi sie to wylacznie pod W7, dlatego forum w 99% przegladalem na XP. Od 2-3 tygodni masakra, nie ma w ogole zwiazku z systemem, rodzajem i wersja przegladarki. Rozwalają mnie też geniusze z propozyjcą czyszczenia ciasteczek.

błędne przekierowania na forum, jeśli masz ten problem prosimy o zgłoszenie tutaj - Strona 29 - HDforum
 
Do góry