Wielka Prośba o pomoc

wabigon

New member
Witajcie. jestem na forum nowym użytkownikiem ale śledzę je juz od jakiegos czasu. Mam problem. Otóż w związku z przeprowadzką i brakiem miejsca zmuszony byłem sprzedać moje kino domowe onkyo wraz z głośnikami i "tubą. Był to sprzet serii 501. Postanowiliśmy z żoną kupic coś mniejszego i poręczniejszego, przede wszytskim z lekkimi wiszącymi kolumnami (tv stoi na tle ścianki z plyty karton-gips). Ostatnio wpadł nam w oko amplituner z głosnikami SONY HT-SF 1300. Wygląda pięknie i pasuje nam gabarytowo wprost idealnie. Do niego dokupilibyśmy dvd i gra. W sklepie sprzet grał nieźle, choć tuba jest pasywna to i tak było zadowalajaco. Co myslicie o tym? czy przez to że nie jest to typowy zestaw (ampli + dvd w jednym) będzie grał lepiej niż zwykłe zestawy? Co sądzicie o SONY HTSF 1300 ??? Sprzęt bardzo nam się podoba i po prostu nic "klockowego" nie zmieścimy bo na czymś trzeba spać, siedzieć i jeść. Pozdrawiam serdecznie
 

wabigon

New member
dziekuję:) sprzęt już stoi a własciwie w większości wisi, gra nawet jako tako ale jak zapodałem zwiastuna "granic wytrzymałości", to łezka sie w oku zakręciła. Plastik to plastik a pasywne to nie aktywne. pozdro.
 
Do góry