Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

JackS.

New member
Bez reklam
dziadzius4 napisał:
witam jestem posiadaczem dekodera 'n' i chciałbym zakupić kabelek HDMI prosiłbym o rade jaki kupić żeby odbiór był w miare dobry długośc 1m jakiej firmy i nie za drogi

Jeśli nie zamierzasz podłączać do nboxa drugiego telewizora (kablem COMPONENT), ani nie planujesz korzystać z nRadia na domowym sprzęcie audio, to bierz najtańszy HDMI z allegro. W przeciwnym wypadku będziesz potrzebował kabla iHDMI.
 
Ostatnia edycja:

Bertro

New member
Witam
przeczytałem większość wypowiedzi i teraz już kompletnie nie mam pojęcia jaką platformę wybrać. Więc chociaż zapytam, ile i jakich (ponieważ niektórzy mówili mi żeby przyszłościowo dać również eternetowy) kabli radzicie pociągnąć do ''przyszłej'' platformy cyfrowej.
 

mayo67

New member
Ja właśnie kończę remont mieszkania. Do głównego TV dociągnąłem kablówkę (UPC), 3 kable antenowe (n-ka + DVB-T) i ethernet. Do pozostałych TV tylko UPC + ethernet.
 

jordan

New member
powiedzcie mi jakiej firmy sa te dekodery bo mysle o LOGITECH ONE i nie wiem co szukac jakiej nazwy zeby zobaczyc czy obsluguje Nke ;-) white jak i black dekoder
 

emeth

New member
Jak wyglada to HD na kanalach w N-ce ? Rzeczywiscie widac roznice ? Mozliwe ze jturo bede brac, wiec chce sie do konca dowiedziec co i jak.
Jakie sa najczestsze niedogodnosci ?

Telewizor mam Samsung LE37B650, chce wziac n-ke z rekorderem HDTV
 

jordan

New member
oczywiscie ze tak ;-) i jeszcze jak masz ampli to puszczaja sporo rzeczy w 5.1 wiec fajna sprawa w HD to 1080i lub 720p. ja tam jestem zadowolony drugi rok juz bedzie ale mam bialasa i teraz czekam na TURBO
 

emeth

New member
A czy jest mozliwosc bezposredniego podlaczenia zestawu glosnikow przez kabel optyczny (od razu do dekodera)? Mam zestaw Logitech Z680

I jeszcze jedno, czy ta antena ktora jest w standardzie (oni daja), bez problemu zapewni 1080i ?

Czy w zestawie od n-ki jest juz kabel HDMI albo komponent czy trzeba dokupic ?
 
Ostatnia edycja:

emeth

New member
Ok zamowilem przez infolinie, tylko az nasuwa sie pytanie...:
Czemu przy calym zestawie nie ma 'wysiegnika' do anteny (jest tylko sam talerz) i rowniez kable musze kupic w wlasnym zakresie ?! Paranoja. Chociaz brak kabli da sie zrozumiec, ale brak wysiegnika ?!
 

jordan

New member
bo nikt nie wie czy bedziesz go montowac na scianie czy na suficie czy na dachu czy na balkonie itp itd jest pelno wysiegników i nikt nie jest wrozka... ;-) a to koszt 20zl w praktikerze
 

emeth

New member
W sumie fakt. Nie rozkminilem tego zbytnio :)

Czyli do kupienia wysiegnik. Czy talez od n-ki ma juz uchwyty do mocowania do wysiegnika czy tez we wlasnym zakresie trzeba dokupic ?
 

emeth

New member
Tez macie tak, ze na kanalach HD dzwiek jest troche opozniony ? Jest na to jakas rada ?
Telewizor Samsung LE37B650

Czy mozliwe jest podlaczenie nbox recordera do komputera, tak aby mozna bylo zgrywac nagrane na nim filmy ?

I jeszcze jedno pytanie, czy jest mozliwosc aby wylaczac TV za pomoca pilota od nbox rekorder (czarny). Podlaczony przez HDMI
 
Ostatnia edycja:

Roocky

New member
U mnie na samsungu mam opóźnioną wizje do fonii na hd programach , fonia idzie przez ampli. Na normalnych programach jest ok. Na hd tez nie zawsze ale często tak bywa.
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Panasonic PV80, brak widocznych opóźnień na kanałach: TVN HD, TVP HD, MGM HD, Discovery HD, Animal Planet HD, National Geografic WILD HD, MTVN HD.

Pozdrowienia!
 
Do góry