Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

bubuman

New member
n czy c+ a może polsat?

Witam ,jestem pierwszy raz na tym forum.Czytając posty na temat platform cyfrowych ,mam taki sam dylemat jak wszyscy,jak na razie żadna platforma nie ma w swojej ofercie żadnych rewelacji w HD.Platforma n jest trochę bardziej z przodu przed c+ ,ponieważ ma więcej programów w HD.Krótko mówiąc ,ja wstrzymuje się do jesieni ,aż pokaże swoją ofertę Polsat,i co jeszcze zaproponują pozostałe platformy,wtedy porównam i wybiorę która będzie mi najbardziej odpowiadać programowo.
 

Lech

New member
Bez reklam
bubuman napisał:
Witam ,jestem pierwszy raz na tym forum.Czytając posty na temat platform cyfrowych ,mam taki sam dylemat jak wszyscy,jak na razie żadna platforma nie ma w swojej ofercie żadnych rewelacji w HD.Platforma n jest trochę bardziej z przodu przed c+ ,ponieważ ma więcej programów w HD.Krótko mówiąc ,ja wstrzymuje się do jesieni ,aż pokaże swoją ofertę Polsat,i co jeszcze zaproponują pozostałe platformy,wtedy porównam i wybiorę która będzie mi najbardziej odpowiadać programowo.

Polsat to telewizja skierowana dla ludzi mniej zamożnych i pewnie taką zostanie - za nieduże pieniądze stosunkowo wiele programów. Cyfra jest droższa, ale i oferta jest imponująca. Dodatkowo ma spore zaplecze we Francji i innych krajach. Od lipca będą programy HD. Enka - to telewizja dla ciekawych, którzy za "nic" są skłonni płacić kasę.
 

bubuman

New member
Lech napisał:
Polsat to telewizja skierowana dla ludzi mniej zamożnych i pewnie taką zostanie - za nieduże pieniądze stosunkowo wiele programów. Cyfra jest droższa, ale i oferta jest imponująca. Dodatkowo ma spore zaplecze we Francji i innych krajach. Od lipca będą programy HD. Enka - to telewizja dla ciekawych, którzy za "nic" są skłonni płacić kasę.

Skoro cyfra+ ma tak rewelacyjną oferę to może wymienisz kanały które są w HD?obawiam się że to będzie tylko jeden kanał.Owszem oferta cyfry+ jest bardzo bogata ,ale niestety nie w HD,więc chyba nie ma o czym dyskutować.Sam jestem użytkownikiem cyfry+ i znam ofertę programową.
 

Lech

New member
Bez reklam
bubuman napisał:
Skoro cyfra+ ma tak rewelacyjną oferę to może wymienisz kanały które są w HD?obawiam się że to będzie tylko jeden kanał.Owszem oferta cyfry+ jest bardzo bogata ,ale niestety nie w HD,więc chyba nie ma o czym dyskutować.Sam jestem użytkownikiem cyfry+ i znam ofertę programową.

Cyfra od pół roku mówi wyraźnie o wprowadzeniu kanałów HD od lipca 2007roku / to tak dla przypomnienia/. W tej chwi 15.20 w C+HD leci film USA z 2000 roku, a w MGM też amerykański z 1979 roku. Wieczorem w C+HD "Podwójna gra" USA z 2005roku, a wNce "Ten najlepszy" USA z 1964 roku. Więc gdzie ta rewelacja HD? I jeszcze jedno pytanie skoro Nka jest tak dobra to po co Ci C+?, ale to nie mój problem.;)
 

NIUNIAS

New member
Witajcie!!

Lech nie atakuj tak Bubumana,poniewaz on ma troch racji.
Jakby nie bylo,n-ka nadaje w HD co nadaje,ale to juz lepsze niz rozmyta szmira z oferty cyfry+.
Poza tym to cyfra nie ma jak narazie nawet jednego kanalu HD, przeciez w Canal+HD tylko niektore pozycje sa w HD a reszta to zwykle SD niestety.
Dla mnie wiec jest to narazie 0,5 kanalu HD i to do tego w 720p a ja mam TV Full HD wiec i tak optymalnie nigdy nie uzyskam od Cyfry+ obrazu wysokiej rozdzielczosci. Zenada,a dla przykladu Francuski Canal+ nadaje jak cala europa tzn. w 1080.

Pozdrawiam, Robert
 

bubuman

New member
Lech napisał:
Cyfra od pół roku mówi wyraźnie o wprowadzeniu kanałów HD od lipca 2007roku / to tak dla przypomnienia/. W tej chwi 15.20 w C+HD leci film USA z 2000 roku, a w MGM też amerykański z 1979 roku. Wieczorem w C+HD "Podwójna gra" USA z 2005roku, a wNce "Ten najlepszy" USA z 1964 roku. Więc gdzie ta rewelacja HD? I jeszcze jedno pytanie skoro Nka jest tak dobra to po co Ci C+?, ale to nie mój problem.;)

Tak wszystkie platformy jak na razie bardzo dużo mówią o wprowadzaniu ,tylko jakoś tego nie widać,tak więc jak pisałem w mojej pierwszej wypowiedzi Ja poczekam do jesieni i wtedy zobacze kto co będzie miał w ofercie i za ile.Co do cyfry+ widzę że nie rozumiesz różnicy między ilością oferowanych kanałów w HD od ilości puszczanych filmów na jednym kanale i nie całkiem w Full HD.
Pozdrawiam
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wymienilem dzis zwyklego boxa na recordera. Wszystko dziala poprawnie, tylko... ten staly poziom "szumu" od twardego dysku mnie troche martwi. Po wylaczeniu recordera (stan czuwania , nic sie nie nagrywa) poziom tego szumu jest identyczny, jak i po wlaczeniu. Czy po wylaczeniu nie powinno byc jednak znaczaco ciszej ? Co mialby ten dysk wtedy robic wlasciwie? Jak jest u was - to tak ma być?
Prosze o odpowiedź.
 

depesz

Member
Dzięki temu jeśli np. dziś wieczorem zdecydujesz się aktywować VOD - w 5 minut po telefonie będziesz miał dostęp do wszystkich materiałów, zamiast czekać tydzień na ściągnięcie. Czy szum jest dużą ceną za to udogodnienie - to już każdy musi sam zadecydować:)
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
Achaaaa...
Dzięki za wyjasnienia.
A gdy ten dysk już tak "haruje" 24h/365dni w roku , to czy czy mu się przypadkiem nie osłabinie i nie skończy przedwcześnie żywota ?
 

depesz

Member
dzien i noc haruje tylko na początku, póki nie ściągnie wszystkeigo - później tylko przy dociąganiu, ale to już mniej i na raty:)
 

effe

New member
Jesli o mnie chodzi to nie ma co się spierać która platforma ma ciekawsze programy. Wiadomo, że cyfra jest liderem na polskim rynku i "n" bardzo długo nie ma co się równać. Cyfra jak narazie oferuje 3 programy w HD: sport, film, National Geografic HD!!! "N" od początku miała n sport (tylko liga mistrzów), MGM (starocia że żal mówić), Discovery (tu spoko, tylko za dużo powtórek). Jak ktoś wcześniej napisa, że cyfra to platforma dla ludzi z większą kasą, ale ja wole płacić za ligę francuską, hiszpańską, angielską, włoską, polską, NBA itp. Kilka razy w tygodniu super mecze, świetne filmy kinowe, a teraz dojdzie jeszcze kanał naukowy. A płacić za nic to jak najbardziej mija się z celem. Oby "n" się wkońcu obudziła i coś zrobiła bo jak narazie to jest dno!!!
 
J

Judash

Guest
No to N-ka bedzie musiala czyms nowym klientow przyciagnac, bo Discovery HD i MGM HD to juz mierna oferta. A w C+ niebawem OE w HD juz nie moge sie doczekac.
 

effe

New member
Judash napisał:
No to N-ka bedzie musiala czyms nowym klientow przyciagnac, bo Discovery HD i MGM HD to juz mierna oferta. A w C+ niebawem OE w HD juz nie moge sie doczekac.
OE??? A co to takiego? Jaki to program i o czym?:)
 

AZAZEL

New member
Czym Wy się podniecacie.Po tylu latach obecności na rynku Cyfry,zmuszona przez konkurencje wprowadziła jeden kanał HD. nie wspominając o jakości usług i reszty kanałów.To jest takie smutne.osobiście nie oglądam telewizji. czuje się świetnie"wolny".
 

DanielS

New member
AZAZEL napisał:
Czym Wy się podniecacie.Po tylu latach obecności na rynku Cyfry,zmuszona przez konkurencje wprowadziła jeden kanał HD. nie wspominając o jakości usług i reszty kanałów.To jest takie smutne.osobiście nie oglądam telewizji. czuje się świetnie"wolny".
Każdy ma jakieś hobby, zajoba , czy zainteresowania. Nie podniecamy tylko cieszymy , ze cos się ruszyło a genezy nie będę szukał na siłę :) Czy to konkurencja , czy nuda , czy coś innego . Jest coś na polskim rynku co własciwie stawia nas za UK i w tym samym rzedzie ze Sky Italia. Są powody do radości :) Przykładowo tacy Niemcy nie maja mozliwości ogladania tylu kanałów w HD - jest powód do zadowolenia :)
 

effe

New member
AZAZEL napisał:
Czym Wy się podniecacie.Po tylu latach obecności na rynku Cyfry,zmuszona przez konkurencje wprowadziła jeden kanał HD. nie wspominając o jakości usług i reszty kanałów.To jest takie smutne.osobiście nie oglądam telewizji. czuje się świetnie"wolny".
chyba 3 kanały człowieku, zajrzyj do oferty a później się wypowiadaj. oszczędzisz sobie kompromitacji:) Przedwszystkim Cyfra posiada: Canal +, Canal +film HD, Canal +sport HD, HBO, HBO2, HBO comedy, NG HD całe po polsku!!! Żadna platforma nie może się równać!
 
Do góry