Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

ralfzs

New member
Tomek Koko napisał:
Nigdy nie miałem i nie mam problemu z lista użytkownika, wiec to moze nie problem N-ki tylko twojego boxa.
To nie wygląda na problem tylko mojego n-box'a - mój po przejściu w standby
i włączeniu nie pokazuje mojej listy programów tylko całą listę wszystkich programów dopiero jak wybiorę ponownie swoją listę to mam ją aktywną ..
Zawartość listy na razie pamięta ... Może jest jakiś ukryty trick ..
 

depesz

Member
W jaki sposób wybierasz swoją listę kanałów?
Mam stworzone listy użytkowników, ale korzystać z nich mogę tylko w ten sposób, że wciskając kolorowe przyciski wyświetla mi się EPG z kanałami z danej listy. Da się ustawić tak, aby w trybie oglądania wciskając Channel+ Channel- poruszać się tylko w obrębie listy użytkownika?
Jak się to robi?
 

Mabri

New member
Makszyman napisał:
A temu o co chodzi? :|

A o to, że nie mogę już czytać tego lamentu. Nie działa dźwięk, kanał się przytnie.
Czy nie lepiej poczytać instrukcję obsługi, dobrze ustawić czaszę itp. Niekiedy wystarczy przełączyć fonię na pilocie. Oczywiście prościej płakać na forum jaka ta enka beznadziejna. :sad:

A oto makszyman - jak to nazwałeś temu chodzi!
 

Makszyman

Member
Aaa, no to już wiem o co Ci chodzi :D No musze powiedzieć, że ja jako abonent N, nie wiem na co wy tak naprawde narzekacie. N to pierwsza platforma w Polsce oferująca HD, VOD i dekodery z dyskiem. Czy Cyfra+ wam to daje? Nie... oprócz swojego Canal+ HD nie ma tam nic więcej.
Cyfrowy Polsat? Gdybym miał jeszcze zwykły telewizor to bym wybrał CP... lub został przy Cyfrze+.

P.S. Ja też nie moge słuchać już tych narzekań :/
 

Magic

New member
Mam dylemat

:blagam: Witam wszystkich
Mam problem taki ze nie znam sie na tv satelitarnej i mam zamiar kupic.Jestem posiadaczem lcd samsunga le37"s71b moze mi poradzicie w co lepiej zainwestowac w cyfre czy n-ke, a moze polsat dziekuje i pozdrawiam
 

iqpablo

New member
Magic napisał:
:blagam: Witam wszystkich
Mam problem taki ze nie znam sie na tv satelitarnej i mam zamiar kupic.Jestem posiadaczem lcd samsunga le37"s71b moze mi poradzicie w co lepiej zainwestowac w cyfre czy n-ke, a moze polsat dziekuje i pozdrawiam

bardzo w temacie ten post jest:hihi: :hihi:
 

ralfzs

New member
Makszyman napisał:
Aaa, no to już wiem o co Ci chodzi :D No musze powiedzieć, że ja jako abonent N, nie wiem na co wy tak naprawde narzekacie. N to pierwsza platforma w Polsce oferująca HD, VOD i dekodery z dyskiem. Czy Cyfra+ wam to daje? Nie... oprócz swojego Canal+ HD nie ma tam nic więcej.
Cyfrowy Polsat? Gdybym miał jeszcze zwykły telewizor to bym wybrał CP... lub został przy Cyfrze
P.S. Ja też nie moge słuchać już tych narzekań :/
EE no bez przesady, a co mamy chwalić i chwalić ... ;) Narzekamy wszyscy bo:
1) ITI wyszło przed orkiestrę z mocno niedopracowną ofertą
2) Programy nadawane w HD są słownie 2 (dla mnie 1 bo nie mam sportu) więc nie ma się co podniecać - na razie to jest pseudo HD
3) W ofercie Polsatu są wszystkie programy jakie tylko są nadawane po polsku - w n-ce nie, nie ma paru programów (np. Polsatu i TV4 itd)
4) Nie ma na razie propozycji filmowej premium jak Canal+ czy HBO w HD a to jest podstawa. Cinemax to kanał niszowy i mało interesujący.

Gdyby dali mi to za darmo do testowania to nic bym nie powiedział ale ja za to płacę więc mam prawo narzekać w końcu jestem abonentem.. :x
 
Ostatnia edycja:

BLS

New member
ralfzs napisał:
EE no bez przesady, a co mamy chwalić i chwalić ... ;) Narzekamy wszyscy bo:
1) ITI wyszło przed orkiestrę z mocno niedopracowną ofertą
2) Programy nadawane w HD są słownie 2 (dla mnie 1 bo nie mam sportu) więc nie ma się co podniecać - na razie to jest pseudo HD
3) W ofercie Polsatu są wszystkie programy jakie tylko są nadawane po polsku - w n-ce nie, nie ma paru programów (np. Polsatu i TV4 itd)
4) Nie ma na razie propozycji filmowej premium jak Canal+ czy HBO w HD a to jest podstawa. Cinemax to kanał niszowy i mało interesujący.

Gdyby dali mi to za darmo do testowania to nic bym nie powiedział ale ja za to płacę więc mam prawo narzekać w końcu jestem abonentem.. :x

Człowieku, zastanów się co piszesz, Ty nie narzekasz, Ty jęczysz bez sensu.
1) ITI wyszło przed orkiestre... To prawda, ale gdyby nie było na świecie ludzi "wychodzących przed orkiestre" to pewnie siedziałbyś przy świeczce. Lepiej zacząć coś robić i dopracowac to, niż nic nie robić. CP jest dla nieświadomych użytkowników i nie spieszno im do wprowadzania nowinek. CP+ ma jeden nie pełny kanał HD a ile płacić trzeba każdy wie ile (ceny kosmiczne).
Raczej podziękuj n'ce że wyszła przed orkiestre bo to zmusza to rzeczoną orkiestre do grania lepszego i nowszego repertuaru.
2) Kanałów HD jest 3 i nie ważne czy się komuś podobają czy nie, nie zmienia to faktu że są 3 (słownie trzy). To o 3 więcej niż CP i o 2 więcej niż C+.
A gdyby nie n'ka to w C+ pewnie nigdy by nie było HD ponieważ oni uważali że w Polsce nikt nie bedzie miał odbiorników HD jeszcze przez jakieś 100 lat (mozna poczytać w wywiadach z zeszłego roku).
3) W ofercie CP jest Tanio i Przaśnie. Nie ważne jakie programy byle było ich pińcet.
A to że nie ma Polsatu w n'ce to błąd tej stacji, znaczy się Polsatu, ponieważ w interesie tego typu kanału jest to aby docierał do jak największej liczby odbiorców. Gdy liczba abonentów n'ki wzrośnie znacząco będą jeszcze prosić o wstawienie ich kanału do oferty. Osobiście brak Polsatu mi nie przeszkadza, powoli takich ludzi bedzie coraz więcej i w ten sposób Polsat z kanału ogólnie znanego stanie się mniej znany :)
4) Co do oferty premium to się zgodze (chociaż akurat mnie ona w ogóle i całkowicie nie interesuje), dla wielu ludzi jest ona ważna i przyciagająca. Tyle że w zamyśle (nie udanym) twórców n'ki odpowiedzią na premium miało być VOD.

A na koniec powiem krótko. Dopiero co była zmiana regulaminu i każdy kto chciał mógł zerwać umowę bez konsekwencji finansowych. Miał na to a może i jeszcze ma 14 dni. Jeżeli ktoś został a przy tym odpowiadają mu inne platformy to niech się zapisze do jakiegoś renomowanego psychoanalityka.
Ostateczna konkluzja: każdemu odpowiada coś innego, ale jak coś wybiera niech to robi świadomie.
 

autorus

New member
ralfzs napisał:
Gdyby dali mi to za darmo do testowania to nic bym nie powiedział ale ja za to płacę więc mam prawo narzekać w końcu jestem abonentem.. :x

Za darmo to można najwyżej dostać kopa w du..., a i to nie zawsze. :)
 

autorus

New member
BLS napisał:
Człowieku, zastanów się co piszesz, Ty nie narzekasz, Ty jęczysz bez sensu.
1) ITI wyszło przed orkiestre... To prawda, ale gdyby nie było na świecie ludzi "wychodzących przed orkiestre" to pewnie siedziałbyś przy świeczce. Lepiej zacząć coś robić i dopracowac to, niż nic nie robić. CP jest dla nieświadomych użytkowników i nie spieszno im do wprowadzania nowinek. CP+ ma jeden nie pełny kanał HD a ile płacić trzeba każdy wie ile (ceny kosmiczne).
Raczej podziękuj n'ce że wyszła przed orkiestre bo to zmusza to rzeczoną orkiestre do grania lepszego i nowszego repertuaru.
2) Kanałów HD jest 3 i nie ważne czy się komuś podobają czy nie, nie zmienia to faktu że są 3 (słownie trzy). To o 3 więcej niż CP i o 2 więcej niż C+.
A gdyby nie n'ka to w C+ pewnie nigdy by nie było HD ponieważ oni uważali że w Polsce nikt nie bedzie miał odbiorników HD jeszcze przez jakieś 100 lat (mozna poczytać w wywiadach z zeszłego roku).
3) W ofercie CP jest Tanio i Przaśnie. Nie ważne jakie programy byle było ich pińcet.
A to że nie ma Polsatu w n'ce to błąd tej stacji, znaczy się Polsatu, ponieważ w interesie tego typu kanału jest to aby docierał do jak największej liczby odbiorców. Gdy liczba abonentów n'ki wzrośnie znacząco będą jeszcze prosić o wstawienie ich kanału do oferty. Osobiście brak Polsatu mi nie przeszkadza, powoli takich ludzi bedzie coraz więcej i w ten sposób Polsat z kanału ogólnie znanego stanie się mniej znany :)
4) Co do oferty premium to się zgodze (chociaż akurat mnie ona w ogóle i całkowicie nie interesuje), dla wielu ludzi jest ona ważna i przyciagająca. Tyle że w zamyśle (nie udanym) twórców n'ki odpowiedzią na premium miało być VOD.

A na koniec powiem krótko. Dopiero co była zmiana regulaminu i każdy kto chciał mógł zerwać umowę bez konsekwencji finansowych. Miał na to a może i jeszcze ma 14 dni. Jeżeli ktoś został a przy tym odpowiadają mu inne platformy to niech się zapisze do jakiegoś renomowanego psychoanalityka.
Ostateczna konkluzja: każdemu odpowiada coś innego, ale jak coś wybiera niech to robi świadomie.

Zgadzam się z kolegą. Ogólnie można powiedzieć że plan jest całkiem dobry, w części wdrożony tylko trzeba go dopracowywać. Ale na to zawsze trzeba czasu.

To tak jak z tvnturbo, plan dobry ale żeby doszedł do tego poziomu trochę musiało upłynąc. Nie da rady dopracować produktu na wstępie. To jest po prostu niemożliwe. I z tym akurat nikt chyba nie będzie polemizował.

Autorus
 

Mabri

New member
ralfzs napisał:
ITI wyszło przed orkiestrę...

Gdyby dali mi to za darmo do testowania ...

A więc o to chodzi ...
No tak jak to u nas - najlepiej wszystko za darmo. Śmiem jednak wątpić, czy i tak wszyscy byliby zadowoleni!

PS. A tak przy okazji, kto jest tą orkiestrą?
 
Ostatnia edycja:

Makszyman

Member
Gdy wszedłem na ostatnią strone i przeczytałem fragment cytatu z tą orkiestrą, myślałem przez chwile że chodzi o WOŚP xD
 

Makszyman

Member
Magic napisał:
:blagam: Witam wszystkich
Mam problem taki ze nie znam sie na tv satelitarnej i mam zamiar kupic.Jestem posiadaczem lcd samsunga le37"s71b moze mi poradzicie w co lepiej zainwestowac w cyfre czy n-ke, a moze polsat dziekuje i pozdrawiam
Ja bym wybrał N, ze względu na 3 kanały HD po polsku. No, chyba że zależy Ci tak bardzo na jednym Canal+ w HD, to weź Cyfre, ale tam jest o wiele drożej.
 

autorus

New member
Makszyman napisał:
Ja bym wybrał N, ze względu na 3 kanały HD po polsku. No, chyba że zależy Ci tak bardzo na jednym Canal+ w HD, to weź Cyfre, ale tam jest o wiele drożej.

Kanał hd w cyfsze polega na tym , że są dwa filmy w hd a reszta w sd. To tak jak w n'ce nsport. :) Dla tego tak naprawdę w n są 2 kanały hd a w cyfsze 0.

Autorus
 

EMEM

New member
Magic napisał:
:blagam: Witam wszystkich
Mam problem taki ze nie znam sie na tv satelitarnej i mam zamiar kupic.Jestem posiadaczem lcd samsunga le37"s71b moze mi poradzicie w co lepiej zainwestowac w cyfre czy n-ke, a moze polsat dziekuje i pozdrawiam
Nie wiem jak jest w C+ i CP z dekoderami z możliwością nagrywania. Chyba narazie nie ma. W n-ce masz N-box recorder za stosunkowo niewielkie pieniądze i to ci daje naprawdę dużo większe możliwości. Co z tego że masz dużo programów jeśli tych najciekawszych nie możesz obejrzeć bo jesteś w pracy albo na imprezie? Jeśli masz dekoder z twardym dyskiem to sobie to nagrasz. Ja na początku używania rekordera byłem w euforii. Teraz się przyzwyczaiłem i nie wyobrażam sobie już innej telewizji. Jak często ci się zdarza, że w środku ciekawego programu nagle coś ci przeszkadza oglądać? Jak masz recorder to sobie zatrzymujesz lub cofasz :) Nie dalej jak wczoraj oglądałem "pogromców mitów" na discovery. Akurat przygotowali tam mieszankę wybuchową z łatwo dostępnych materiałów. W momencie gdy mówili jakie składniki zostaly użyte, moja ukochana zapytała "z czego oni to zrobili?" i nie usłyszałem z czego (!!!) Bardzo często się jej to zdarza :) Więc po prostu cofnąłem program i się dowiedzieliśmy, że saletra + cukier. Co prawda znałem tą mieszankę już z dzieciństwa :) ale nie dowiedziałbym się o tym gdybym nie mógł cofnąć!

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

autorus

New member
EMEM napisał:
Nie wiem jak jest w C+ i CP z dekoderami z możliwością nagrywania. Chyba narazie nie ma. W n-ce masz N-box recorder za stosunkowo niewielkie pieniądze i to ci daje naprawdę dużo większe możliwości. Co z tego że masz dużo programów jeśli tych najciekawszych nie możesz obejrzeć bo jesteś w pracy albo na imprezie? Jeśli masz dekoder z twardym dyskiem to sobie to nagrasz. Ja na początku używania rekordera byłem w euforii. Teraz się przyzwyczaiłem i nie wyobrażam sobie już innej telewizji. Jak często ci się zdarza, że w środku ciekawego programu nagle coś ci przeszkadza oglądać? Jak masz recorder to sobie zatrzymujesz lub cofasz :) Nie dalej jak wczoraj oglądałem "pogromców mitów" na discovery. Akurat przygotowali tam mieszankę wybuchową z łatwo dostępnych materiałów. W momencie gdy mówili jakie składniki zostaly użyte, moja ukochana zapytała "z czego oni to zrobili?" i nie usłyszałem z czego (!!!) Bardzo często się jej to zdarza :) Więc po prostu cofnąłem program i się dowiedzieliśmy, że saletra + cukier. Co prawda znałem tą mieszankę już z dzieciństwa :) ale nie dowiedziałbym się o tym gdybym nie mógł cofnąć!

Pozdrawiam.

Potwierdzam. I też sobie nie wyobrażam życia bez recordera. Ale niestety czasami są dziury w EPG, np wczoraj na tvp1 była tylko informacja o jednej audycji do przodu. To może trochę wkurzać lub nawet bardzo jak masz jakieś konkretne plany co do nagrań. Miałem coś takiego na tvn7, leciał detektyw monk. I w czawartek kończył się program. A ja całość nagrań ustawiałem w niedzielę i nie mogłem ustawić czwartku i piątku w nagraniach. Oczywiście w czwartek program już był ale musiałem o tym pamiętać, a to nie o to w tej zabawie przecież chodzi .

Autorus
 

Zubik_2006

New member
A czy przypadkiem ten recorder nie zwala wszystkiego do jakości SD. Nagranie np. DiscoveryHD czy PRO7, który transmitowany jest w HD i PAL+ możemy potem obejrzeć tylko jako zwykłe SD (nie wiem napewno :))

Ja akurat mam "zwykłego" n-boxa i wstrzymuję się z wymianą na rec. do czasu kiedy bedzie można programować nagrywanie w funkcji czasu, (ustawiając konkretną godzinę) a nie tylko przez EPG, które u mnie czasami coś pokaże, a czasami NIE !

PS. Pokazał się już na n-ce kanał Promo HD NG ??

Pozdro.
 
Do góry