Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

Ator

New member
Sydon777 napisał:
Wczoraj został aktywowany przycisk VOD na n-recorderze.
Aktualnie są dostępne dwie kategorie: TVN Seriale i ITI Cinema
W pierwszej znajdujemy: Rozmowy w tłoku, Kryminalni i Magda M.

Rozmowy w toku?????!!!!!

Kompletnie ich pogięło. Ja tego programu nie mogę zdzierżyć na żywo (kojarzy mi sie z totalnie idiotycznym Jerry Springerem, tylko z dozą pewnej kultury tj bez fatalnie wyreżyserowanego bicia się i wyzywania). Jeśli taka ma być oferta VOD to zabrakło mi słów bo jak tak dalej pójdzie to może się okazać, ze na całej powierzchni przeznaczonej do VOD będą 3-5 film, a reszta to powtórki programów z TVN: np Super Niania. Kryminalnych i Magde M (mimo, ze tego nie oglądam) to jeszcze zrozumieć potrafie, ale Drzyzgę???!!!!
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Ator napisał:
Rozmowy w toku?????!!!!!

Kompletnie ich pogięło. Ja tego programu nie mogę zdzierżyć na żywo (kojarzy mi sie z totalnie idiotycznym Jerry Springerem, tylko z dozą pewnej kultury tj bez fatalnie wyreżyserowanego bicia się i wyzywania). Jeśli taka ma być oferta VOD to zabrakło mi słów bo jak tak dalej pójdzie to może się okazać, ze na całej powierzchni przeznaczonej do VOD będą 3-5 film, a reszta to powtórki programów z TVN: np Super Niania. Kryminalnych i Magde M (mimo, ze tego nie oglądam) to jeszcze zrozumieć potrafie, ale Drzyzgę???!!!!

Dla formalności: to są "Rozmowy w tłoku" a nie w "toku" i z P. Drzyzgą nie mają nic wspólnego.
 

Ator

New member
Macie rację, przy czytaniu zgubiłem literkę ł i stąd ten post. Jeśli rozmowy w tłoku Majewskiego to ok, chociaż i tak podtrzymuję opinie że VOD oparte na tym co leci w TVN jest lekkim nieporozumieniem. W reklamach no mowa o 10 premierach miesięcznie, pytanie czy w tych 10 nie ma czasem 4 nowych odcinków Magdy M 2 dni przed emisją telewizyjną.
 

staszek_s

New member
Ator napisał:
W reklamach no mowa o 10 premierach miesięcznie, pytanie czy w tych 10 nie ma czasem 4 nowych odcinków Magdy M 2 dni przed emisją telewizyjną.
Witam, wygląda na to że nie będzie tak źle, u mnie jest już poza serialami 11 zapowiedzi filmów w 2 kategoriach. Wszystkie premiery 7 grudnia.
 

autorus

New member
Kolego jeżeli będzie tak jak mówisz to przyznam ci rację oczywiście. Ale po prostu w to nie wierzę. Vod musi dawać fajne filmy, inaczej ludzie z nich zrezygnują i tyle. Biznes jest biznes.

Pozdrawiam

Autorus


Ator napisał:
Macie rację, przy czytaniu zgubiłem literkę ł i stąd ten post. Jeśli rozmowy w tłoku Majewskiego to ok, chociaż i tak podtrzymuję opinie że VOD oparte na tym co leci w TVN jest lekkim nieporozumieniem. W reklamach no mowa o 10 premierach miesięcznie, pytanie czy w tych 10 nie ma czasem 4 nowych odcinków Magdy M 2 dni przed emisją telewizyjną.
 

XSK.rzysztof.pl

New member
Od 10:00 probuje skonsultowac sie z BOK n'ki. Dzwonili do mnie z n'ki (nie mialo to zwiazku z moimi wczesniejszymi telefonami do nich) i dowiedzialem sie ze filmow na VOD bedzie ok 30 w tym 10 nowosci. Nie dopytalem sie kiedy bedzie uruchomiony kanal MGM oraz dlaczego niektore funkcje (ktore mialy zostac uruchomione z nowym softem) nie dzialaja m.in. przegladanie informacji o programach podczas ogladania innego.
 
Ostatnia edycja:

michel

New member
Obraz z "n"

Panowie fachowcy.Prosze o odpowiedź dlaczego n sport nadaje swój sygnał zamiast jako 16:9 to sklaluje go do formatu 4:3 i to ma być HD??????
Przecież podstawa to 16:9/min 720p/interfejs cyfrowy/HDCP.
Czuję się oszukany przez ITI i nie wiem czy nie zgłosić jako towar niezgodny z umową u rzecznika konsumenta.
Dziwne że Discovery HD i hula aż miło a "n" to porażka!!!
Prosze o info.
Pozdrawiam:razz:
 

adamo_

New member
Bez reklam
michel napisał:
Panowie fachowcy.Prosze o odpowiedź dlaczego n sport nadaje swój sygnał zamiast jako 16:9 to sklaluje go do formatu 4:3 i to ma być HD??????
Przecież podstawa to 16:9/min 720p/interfejs cyfrowy/HDCP.
Czuję się oszukany przez ITI i nie wiem czy nie zgłosić jako towar niezgodny z umową u rzecznika konsumenta.
Dziwne że Discovery HD i hula aż miło a "n" to porażka!!!
Prosze o info.
Pozdrawiam:razz:


taak hula w kółko to samo ...........
 

kamcyk26

New member
michel napisał:
Panowie fachowcy.Prosze o odpowiedź dlaczego n sport nadaje swój sygnał zamiast jako 16:9 to sklaluje go do formatu 4:3 i to ma być HD??????
Przecież podstawa to 16:9/min 720p/interfejs cyfrowy/HDCP.
Czuję się oszukany przez ITI i nie wiem czy nie zgłosić jako towar niezgodny z umową u rzecznika konsumenta.
Dziwne że Discovery HD i hula aż miło a "n" to porażka!!!
Prosze o info.
Pozdrawiam:razz:

Nic nie sklauja do 4:3. Nadaja tak jesli dostaja przekaz w takim formacie od realizatora transmisji. Niestety w Europie malo sportu jest realizowanego w HD. W zasadzie tylko kilka meczow LM co 2 tyg + 1 mecz ligi angielskiej + 1 mecz ligi francuskiej. Do tego jakies wieksze imprezy typu mistrzostwa swiata w pilce noznej. A reszta najczesniej zwyczajnie 4:3 SD. Jesli nie wierzycie zobaczcie oferte sporu HD w SKY lub PREMIERE. Nic wiecej tam nie zobaczycie.
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Na VOD wgrywane są systematycznie nowe tytuły. Ostatnio doszło:
Dublerzy, Dziewczyna z perłą, Kate i Leopold, Marzyciel, Miasto grzechu, Taxi2. Czy będą w tym jakieś HD trudno teraz powiedzieć ale zwiastuny wskazują, że raczej nie.
 

sponn

New member
Sydon777 napisał:
Na VOD wgrywane są systematycznie nowe tytuły. Ostatnio doszło:
Dublerzy, Dziewczyna z perłą, Kate i Leopold, Marzyciel, Miasto grzechu, Taxi2. Czy będą w tym jakieś HD trudno teraz powiedzieć ale zwiastuny wskazują, że raczej nie.

No to jak narazie to na "premiery" to nie wyglada... mam nadzieje ze faktycznie w miesiacu bedzie 10 PREMIER a nie 10 filmow ktore nie byly puszczane jeszcze w kanalach otwartych (ze juz nie wspomne o premium).
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Na VOD filmy przybywają lawinowo. Ostatnie to:
Śmiertelna gorączka, Agent z przypadku, Frida, Godziny, Igraszki losu, Jay i Cichy Bob kontratakują
 
Do góry