Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

royalmichael

New member
Jeszcze mam pytanie jak to jest z tym przewijaniem do tyłu w czasie rzeczywistym? Czy jeśli np spóźnię się do domu na jakiś film o 40min to będę mógł włączyć TV i przewinąć program do tyłu o 40min i oglądać ten film od początku?
pozdrawiam
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
matiwrona napisał:
proszę odpowiedzcie mi czy można na dwoch telewizorach ogladac co się chce jak się ma dekoder N
Można ;) A jeśli chodzi Ci o to, czy po podłączeniu dwóch telewizorów do jednego dekodera będzie można oglądać na obu tv różne programy, to nie można.

royalmichael, to jest możliwe, pod warunkiem, że w czasie Twojej nieobecności dekoder będzie włączony na dany program, ten na którym film Ci uciekł :)
 
Ostatnia edycja:

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Tak, telewizor może być wyłączony.
Jeżeli mowa o typowym nagrywaniu programu, to po wcześniejszym jego zaprogramowaniu (ten kanał z filmem co Ci ucieka ;) ) dekoder też może być wyłączony (z pilota).

Pozdrowienia!
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Kurcze właśnie ten brak możliwości oglądania na 2 tv dwóch różnych kanałów, jest najgorszy w całej tej cyfrowej tv - jednym dekoderze, porażka....:(
 

darekk75

New member
Witam.
Przymierzam się do N-ki. Jeśli viva polska i 4fun.tv jest niekodowana na hot bird to czy będe te kanały odbierał bez pakietu muzyka i style?? i czy pozostałe programy niekodowane tez pójdą??
 

bejzbol

New member
Prawdopodobnie nie będziesz mógł oglądać Vivy bez pakietu style moda muzyka :/ z prostej przyczyny- tych kanałów nie ma w pakiecie podstawowym :( więc albo pozostaje zostawić stary dokoder cyfrowy oprócz enboxa albo domówić ten pakiet za 16 zł :)
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Potwierdzam!

Kanały FTA z HB i Astry są ogólne dostępne, kilka z nich dla porządku włączono w obrębie numeracji pakietów tematycznych.
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
royalmichael napisał:
Jeszcze mam pytanie jak to jest z tym przewijaniem do tyłu w czasie rzeczywistym? Czy jeśli np spóźnię się do domu na jakiś film o 40min to będę mógł włączyć TV i przewinąć program do tyłu o 40min i oglądać ten film od początku?
pozdrawiam

Hehe!
Tajmszift - to opcja dostępna w tunerach z dyskiem twardym - polega na robieniu kopii na dysku oglądanego kanału - i tak do 60 minut (tak ma rekorder N)

Ale jak wiesz, że się spóźnisz - to albo nastaw wcześniej nagrywanie - albo jeśli masz dostęp do internetu, to się możesz zalogować poprzez program TV na stronie N i ustawić nagrywanie zdalnie.
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
chrisso, nie orientujesz się może, czy zlecenie nagrania danego programu dociera do recordera razem z pakietami danych wysyłanymi drogą satelitarną czy też poprzez internet (oczywiście po uprzednim podłączeniu recordera do niego)?

Pozdrowienia!
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
royalmichael napisał:
A co daje podłączenie dekodera do internetu? można normalnie surfować?:p

Normalnie to raczej nie... Masz do wyboru serwisy tematyczne z określonymi z góry treściami.

Oprócz tego możesz korzystać z opcji nradio - nic szczególnego gdyby nie fakt, że jest kilka nadawanych w DD5.1 :)
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
bogdan_bronowice napisał:
chrisso, nie orientujesz się może, czy zlecenie nagrania danego programu dociera do recordera razem z pakietami danych wysyłanymi drogą satelitarną czy też poprzez internet (oczywiście po uprzednim podłączeniu recordera do niego)?

Pozdrowienia!

Kurcze jeszcze nie trenowałem... Ale myślę, że przez internet! Zerknij do programu - tam na pewno jest to napisane.
 

arsenal

Moderator
VIP
Jak masz Recordera podpiętego do internetu to zlecenie nagrania przejdzie przez sieć w kilka sekund. Jeśli nie podłączyłeś dekodera do neta to zlecenie pójdzie poprzez satelitę. Wtedy trzeba się liczyć z tym, że przesłanie uprawnień może trochę potrwać.
 

manfred1

New member
chrisso napisał:
Oprócz tego możesz korzystać z opcji nradio - nic szczególnego gdyby nie fakt, że jest kilka nadawanych w DD5.1 :)

Mam pytanie które to audycje nadają w DD 5.1 czy jest taka możliwość że nagram taką audycję na pena po czym podepnę do dvd i odsłucham sławetny DD5.1? Czy raczej w moim przypadku aby dokonać odsłuchu muszę zakupić 15 m dvi-hdmi
 

Alf2

New member
Alf2 napisał:
Witam,

Prosze o Wasza opinie w 2 sprawach:
1.Zauwazylem ostatnio, ze po wlaczeniu "bialego" dekodera n-ki ze standby przez kilkadziesiat sekund nie dzialaja jego przyciski-pozniej wszystko chodzi normalnie i kolejne przelaczanie w standby i z powrotem juz nie powoduje tej przypadlosci. Problem pojawia sie znow kolejnego dnia.....
Spotkal sie moze ktos z takim objawem? NIe wiem czy wymieniac dekoder..


pozdrawiam

Witam ponownie,
Czy ktos ma jakis pomysl jak rozwiazac moj problem? Do tej pory zrobilem:
- reset przy pomocy 3 klawiszy na panelu dekodera
- reset przy pomocy kodow wstukiwanych na pilocie
- wyciganie wtyczki z gniazdka
- powrot do ustawien fabrycznych w menu dekodera
- zabawa z bateriami w pilocie, zwarcie sprezynek w pilocie, nowe baterie-(tu nie upatruje problemu poniewaz uzywam pilota uniwersalnego i tez nie dziala)

oraz wkoncu wymiana dekodera na nowy- bez rezultatu
Po przejsciu powyzszych krokow jeszcze raz- bez rezultatu:(

P.S Przez rok smigalo, a od tygodnia cos jest nie tak.. please help
 
Do góry