Większy nowocześniejszy Samsung czy mniejszy Panasonic?

syrius

New member
pewnie sa klocki z napisami, jak są niezbyt dopasowane to wtedy trzeba uzyc subedit playera a na jakims zewnetrznym dysku z poziomu obslugi tv sie tego nie wykona ;d i bedzie i tak latanie do kompa
 

smoterek

New member
Czyli co byś brał Syrius ? Bo ani tego ani tego nie mają jak na razie u mnie w mieście.

A z tym automatycznym działaniem Xtreamera to nie rozumiem trochę o co chodzi...
 

syrius

New member
prawde mowiac ja sie nieznam, ja jestem tylko informatykiem a sa rowniez inne fora na ktorych siedze, jesli chodzi o tv wiem tylko podstawy, niemam wiedzy praktycznej i takiej obyciowej z tvkami ;), trzeba poczekac az ktos kompetentny odpisze co i jak.
 

smoterek

New member
OK, mam C530, a jakim formacie napisy to czyta ?
Jeśli odtwarzam z USB plik 1080p i powinny być napisy polskie, ale nie wiem gdzie włączyć, w ogóle napisów nie ma żadnych.
 

SamurayX

New member
Hej!

Podpinam się bo mam dylemat SAMSUNG PS-50C530 za 2841 PLN czy PANASONIC TX-P50S20E za 3326 PLN. Będę głównie oglądał obraz SD z cyfrówki, Full HD na razie tylko dwa kanały.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Przekonaj się na żywo czy nie przeszkadza ci buczenie Samsunga, jeśli nie to będzie według mnie lepszym wyborem. Niestety w sklepie to trudne do wychwycenia, musisz telewizora posłuchać z tyłu obudowy nie dalej niż pół metra od niego. w domu będzie to słychac nawet z 5 metrów.
 
Do góry