Wharfedale Diamond z Harmanem czy Denonem?

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Witam!

Z jakim amplitunerem lepiej poradzi sobie zestaw 5.,1 głównie do kina, Wharfedale oparty na frontach Diamond 10.6 lub 10.7? Celowałem w Harmana 360, ale jest chyba 8 ohmowy, a Wafle 6 omowe. Podoba mi się brzmienie Harman i Klipsch. W grę wchodzą też Wharfedale ale nie wiem czy do nich nie lepszy będzie Denon 1911.

Pozdrawiam
 

killpit

New member
Nie rozumiem podoba się tobie brzmienie H/K+Klipsch a wybierasz głośniki Whardefale?
Seria Wafli (Whardefale) 10.6 lub 10.7 są ładnymi głośnikami lecz w brzmieniu mogą zaoferować mocno wypchaną średnicę która wsio zakłuca polecam posłuchać sobie H/K+Klipsch H/K+Wafle.
W stereofoni H/K zagra zdecydowanie lepiej niż Denon w kinie nie odczujesz wielkiej różnicy.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
NIe, nie, niczego jeszcze nie wybrałem. Jestem po kilku odsłuchach i obecnie faworyt to zestaw hk i klipsch, ale jest jeszcze druga strona medalu, mianowicie - żonka.
Chcemy posłuchac jeszcze wharfedale, bo oczywiscie podobają się kobiecie z wyglądu. Nie słyszałem wielu pochlebnych opinii o Waflach, ale jak z kazdym - trzeba posłuchać. 90%kino, 10%muzyka, mocny rok, metal, blues. Jezeli mi nie podejdą brzmieniowo to wezmiemy Klipsche.
Pytanie czy HK obsługuje 6 omow, ale chyba tak?
Zakupy tuż tuż.
 

killpit

New member
Proponuję odsłuchać jeszcze Onkyo 608+Klipsch potęga i fajna przestrzeń której brakuje w Denonie.
H/K dość mocno basuje lecz trochę schowana średnica z górą najlepiej jak sobie posłuchasz będzie najlepiej :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Onkyo w ogole nie wchodzi w gre. Jestem na to uczulony. Jezeli juz to HK i F2. Ale wątpliwosci rozwieje podaczas kolejnego odsluchu. Nadal jednak nie wiem czy HK pociagnie 6 ohm?
 
Do góry