WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

Boylers

Member
W wolnej chwili postaram się przewertować ten wątek, ale ponad 160 stron to więcej niż spora lektura. Dlatego będę bardzo wdzięczny jak ktoś udzieli mi zwięzłej odpowiedzi o co może chodzić.
Np. W tej chwili sieć działa, ale z doświadczenia wiem, że w każdej chwili może przestać. Dziwne jest to, że dekodery n'ki są zawsze widoczne, a pozostałe komputery albo WD widzi wszystkie, albo żadnego. I bez wyraźnego powodu potrafią się pojawić lub zniknąć.

Przy okazji soft mam zainstalowany najnowszy oficjalny. Komputery i WD są w tej samej grupie roboczej.
 

edi730

New member
Po aktualizacji do najnowszego softu też mam problem z przesyłem plików z kompa na dysk WD przez router. Często w czasie kopiowania zrywa połączenie.
 

jgx

New member
Bez reklam
witam, zassalem koncert THE POLICE _ CERTIFIABLE -jest tam dzwięk:
English Dolby TrueHD 5.1 (96 kHz / 7654 kbps / 24-bit)
jak odtwrarzam to dzwięk zrywa co sekunde lampka na amli miga, mój amli ma tylko DD i DTS - w czym jest problem - czy wd nie zrobi mi prawidłowo down z TrueHD na DD? Co moge wykonać aby koncert obejzeć? Player polączony optykiem do ampli
 

n4k5

New member
witam, zassalem koncert THE POLICE _ CERTIFIABLE -jest tam dzwięk:
English Dolby TrueHD 5.1 (96 kHz / 7654 kbps / 24-bit)
jak odtwrarzam to dzwięk zrywa co sekunde lampka na amli miga, mój amli ma tylko DD i DTS - w czym jest problem - czy wd nie zrobi mi prawidłowo down z TrueHD na DD? Co moge wykonać aby koncert obejzeć? Player polączony optykiem do ampli

Niewykonalne. Jeśli ampli nie wie co to TrueHD to nie zrobi downmixa.
Użyj zewnętrznego programu do konwersji dzwięku.
 
Ostatnia edycja:

jacur

New member
youtube logowanie

Witam
Zarejestrowałem się na youtube, i na kompie wchodzę, ale na WD-ku nie mogę, pokazuje mi "błędny login lub hasło", dlaczego?
Chciałbym zapisać parę filmików w ulubionych, ale bez logowanie się nie da
Wie ktoś dlaczego nie loguje?
 

jgx

New member
Bez reklam
Niewykonalne. Jeśli ampli nie wie co to TrueHD to nie zrobi downmixa.
Użyj zewnętrznego programu do konwersji dzwięku.

dzięki, czyli wnioskuje że WD nie zrobi mi downmix do DD 5.1 i jeśli mam ampli bez TrueHD nici z filmu - jakim programem moge zrobic konwersje z DD TrueHD do DD 5.1 - szukalem dość mocno ale nie znalazlem nic co w prosty sposób pozwoliłoby by na szybką konwersje, coś jak mkvmerge do napisów czy audio
 

bercik07

New member
a to nie jest tak, ze po prostu ladujesz plik przez add source (w tym malym okientu powinna pokazac sie pelna lista plikow audio itp, sprawdzasz ktora Cie interesuje), nastepnie przechodzisz do zakladki eac3to audio (pamietaj by ustawic wszystkie paths na pierwszej zakladce na prawo). Nastepnie (bedac w zakladce eac3to audio) wybierasz numer interesujacego Cie tracka, rozszerzenie, nazwe pliku, bitrate i miejsce zapisu :)
 

jgx

New member
Bez reklam
bercik07 wieelkie dzięki - więc tak udlao mi sie troszke to ogarnąc i mam plik DD 5.1 ale jak go teraz "wstawić" do filmu BD zamiast oryginalnej ścieżki trueHD - próbowalem mkvmerge ale on jest tylko do mkv - jak mam to zrobić z filmem BD? A może da się odrazu w yr_eac3to_more_gui zastąpic oryginalną ścieżke a nie tworzyć osobnego pliku? Pomóż prosze taj jak powyżej lopatologicznie :) bo szkoda byłoby zostać w połowie drogi :)
 

jacur

New member
Witam
Zarejestrowałem się na youtube, i na kompie wchodzę, ale na WD-ku nie mogę, pokazuje mi "błędny login lub hasło", dlaczego?
Chciałbym zapisać parę filmików w ulubionych, ale bez logowanie się nie da
Wie ktoś dlaczego nie loguje?

Panowie, pomóżcie proszę, naprawdę nikt nie próbował się logować na youtube przez WD-ka?
 

webes

Member
Panowie, pomóżcie proszę, naprawdę nikt nie próbował się logować na youtube przez WD-ka?

Po pierwsze nie ma problemu z logowaniem na You Tube.
Dwa: Nie musisz wgrywać sobie innego softu - nie w tym problem, poza tym od jakiegoś czasu jest już nowszy (co wcale nie znaczy lepszy)

0.5.1.4

Trzy: Nie wpisuj adresu gmail jako nazwy użytkownika (zakładając że uzywasz gmaila)
a jedynie zdefiniowaną nazwę konta na YT np. jacur zamiast costam@gmail.com
 
Ostatnia edycja:

atril

New member
mam pytanie do Was: zakupiłem ostatnio wd live (WDBAAP0000NBK-EESN) - po podłączeniu do sieci uaktualniłem do najnowszej wersji(oryginalny soft). Z ciekawości sprawdziłem sobie na YT review tego playerka. Lekko się zdziwiłem gdyż na tym filmie

Western Digital WD TV Live HD Media Player Video Review (tytuł filmiku na youtube - nie mogę dodać linku)

menu w pewnym aspekcie wygląda inaczej niż u mnie, dokładnie chodzi mi o występowanie youtuba w zakładce video(9.26 minuta). Już nie wspomnę że dalej w filmie widnieje opcja wyboru filmów hd dla YT. Moje menu tego nie zawiera. Czy na filmie zaprezentowany jest jakiś inny soft? Czy ja mam coś źle ustawione w odtwarzaczu?
 
Do góry