WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

jacur

New member
Witam, wie może ktoś dlaczego napisy w filmie co kilka wersów pojawiają się na ułamek sekundy i niemożliwością jest przeczytanie ich?
Jest to niezależne od długości napisów (zdania), po prostu jedne napisy pojawiają się normalnie, a inne tak szybko, że tylko migną,do kitu takie oglądanie, traci się wątek.
W kompie działają normalnie! w opcjach WD nie ma nic do ustawienia napisów, działam na oryginalnym sofcie najnowszym teraz, może dlatego?
 

Duris

New member
Mam lamerskie pytanie. Planuje zakup UE40D6500. Jak widomo ten TV jest 3D. No i czy WD pociagnie filmy SBS lub obraz plyty (jakies ponad 40GB) ?
 

zen44ek

Member
Jaki jest obecnie najnowszy soft do wd gen 2. Jaki soft najbardziej opłaca się wgrać, czy moge do niego wgrywać softy z wd live? Na stronie wd od dawna juz nic nowego sie nie pojawilo do wd gen2.
 

webes

Member
Jaki jest obecnie najnowszy soft do wd gen 2. Jaki soft najbardziej opłaca się wgrać, czy moge do niego wgrywać softy z wd live? Na stronie wd od dawna juz nic nowego sie nie pojawilo do wd gen2.

ja pie... czy czytanie (googole) to zbrodnia!? Jeszcze cit a pytania będą o kierunek rozwijania PAPIRU! dajcie se na wstrzymanie "ludzie" googole napawde nie bolą
 

tomaj28

New member
Panowie ,potrzebuję sprawdzonego softu na którym działa :
- you tube hd
- movie sheet
- wyłączanie dysku w stanie czuwania
- konfiguracja najlepiej przez neta

Miałem taki , ale zachciało mi się sprawdzić nowy oficjalny soft i za Chiny Ludowe nie mogę wrócić do poprzednich ustawień.
 

marek467

New member
Witam
a ja -mam takie pytanko - wszystko co w dobrym sygnale nadawane (bluray, 3d) idzie idealnie .
Natomiast starsze pozycje DVD - jakby miejscami brakowało płynności obrazu-trudno to nawet nazwać przycinaniem.Czy może to być związane z faktem,że nagrania leciwe a TV Panaś 55cali?
 

himilsbach

New member
Czy ktoś testował najnowsze alternatywne firmware 1.05.04_V_WDLXTV.COM_WDLXTV_LIVE-0.5.1.1
jeśli tak czy działa u was movie sheet nigdy nie miałem z nimi problemu natomiast wtej wersji nie chcą działać. Dodam że system plików na dysku to fat 32 wcześniej miałem zawsze ntfs.Systemu plików nie mogę zmienić bo dysk służy także do nagrywania telewizji z dekodera.





 
Ostatnia edycja:

jgx

New member
Bez reklam
witam, chciałbym podłączyć audio po analogu do wzmaka w celu słuchania muzyki - czy wyjściem AV Out osiągne to - bo że jest wyjście audio kompozytowe to wiadomo ale czy stereo i dobrej jakości a jeśli tak to może ktoś wie gdzie (link) moge znależć taki kabelek? Ew.jakaś rozpiska aby samemu dorobić (wolałbym) tylko jak tam są rozwiązane wyjścia​
 

webes

Member
No niestety z tym jest problem, można co prawda sprawić aby dyski wyłączyły się
ale po ponownym uruchomieniu nie sposób dostać się do nich i konieczny jest "Reboot WDTV"

polecam śledzić wątek na forum - być może rozwiązanie jest bliskie
0.5.0.0 release date
 

Enjama

New member
Orientuje się ktoś jaki tam siedzi chip ? dalej ta sama Sigma 500 mhz ?
Kiedy można się spodziewać modelu w sklepach ?

Ok już wszystko wiadome, na pokładzie Sigma SMP8670AD-CBE3 processor with 512MB of DDR2 memory
W sklepach ma być dostępny w listopadzie :)

Fajnie że dodali sporo serwisów internetowych, z tym że głownie na rynek USA, bo większość poza ich terenem nie działa...
 
Ostatnia edycja:

tomaj28

New member
No niestety z tym jest problem, można co prawda sprawić aby dyski wyłączyły się
ale po ponownym uruchomieniu nie sposób dostać się do nich i konieczny jest "Reboot WDTV"

polecam śledzić wątek na forum - być może rozwiązanie jest bliskie
0.5.0.0 release date

Nie wiem z czym jest problem, poprzednio miałem soft z serii 1.02.21 ( dokładnego numeru niestety nie pamiętam) i dysk się wyłączał bez żadnego problemu. Mam nadzieję ,że chłopaki coś wymyślą. Dzięki za linka ,będę śledził wątek.
 

pawsonn

New member
hej


- [ WD TV Live ]

- łoł , rzeczywiście , poczytamy i potestujemy


pozdro
pawson


=======
edit :

szybka klasyfikacja/ocena [ nie przesądzająca ! ] :

- http://www.wdc.com/wdproducts/library/UM/POL/4779-705062.pdf - instrukcja po polsku
- nie ma usb 3.0 [ szkoda ]
- napisy bez txt [ nie ma problemu - ale mniej sprawnym by się txt przydał ]
- osobiście wolę usb z boku [ niż z przodu ]
- reszta to raczej wodotryski [ ergo : dziś nie zmieniam :) ]
 
Ostatnia edycja:

andre1305

New member
Po wielu wahaniach zainstalowałęm do mojego live'a firmware 1.03.49_V_WDLXTV.COM_WDLXTV_LIVE-0.4.7.3. Zrobiłem to w zasadzie wyłącznie ze względu na mozliwość oglądania youtube w HD. Instalacja przebiegła bez problemów ale niestety moje youtube jest nadal w jakości mizernej. Czy powinienem jeszcze gdzieś coś ustawić, coś zrobić, by oglądać w jakości HD?
 

tomaj28

New member
Po wielu wahaniach zainstalowałęm do mojego live'a firmware 1.03.49_V_WDLXTV.COM_WDLXTV_LIVE-0.4.7.3. Zrobiłem to w zasadzie wyłącznie ze względu na mozliwość oglądania youtube w HD. Instalacja przebiegła bez problemów ale niestety moje youtube jest nadal w jakości mizernej. Czy powinienem jeszcze gdzieś coś ustawić, coś zrobić, by oglądać w jakości HD?

Wpisujesz w przeglądarkę (najlepiej Firefox) adres ip swojego WD-eka (ustawienia/ustawienia sieci/konfiguracja sieci) , nazwa użytkownika i hasło to wdlxtv. Wchodzisz w "wdlxtv config" i tam ustawiasz youtube_switcher - you tube HD, youtube_quality - 1080p, klikasz na dole strony "save", restartujesz WD-eka i po krzyku.
 

Boylers

Member
Witam. Zakupiłem ten odtwarzacz, jednak póki co jestem strasznie zawiedziony. Złego słowa nie mogę powiedzieć na temat odtwarzania plików, bo łyka wszystko. Jednak stabilność połączenia sieciowego jest gorzej niż tragiczna. Z niewiadomych powodów urządzenie potrafi nagle przerwać wykrywanie innych komputerów w sieci. Serwisy internetowe działają, wykrywa dekodery n'ki (czyli tzw serwery multimedialne czy jakoś tak), ale nie widzi ani jednego komputera i nie mam pojęcia co z tym zrobić. Raz pomogło wyciągnięcie kabla sieciowego, w tej chwili już nic nie pomaga, ani zabawa kablami, ani przywracanie ustawień fabrycznych itp itd. Czy ktoś wie co z tym zrobić? To jest chore, że internet działa, wykrywa dekodery, ale nie widzi komputerów. Bez stabilnego połączenia sieciowego urządzenie dla mnie jest bezużyteczne, bo filmy puszczam tylko przez sieć.
Bardzo proszę o pomoc.
 

lousavarese

New member
Odpowiedzi szukaj w poprzednich postach. Na 100% to wina konfiguracji a nie WD'ka. Polecam przejrzeć wątek od początku. Trochę tego dużo ale na pewno znajdziesz odpowiedź.
 
Do góry