WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

Seba_Fan

New member
Bez reklam
a co ma lan do tego?
jak masz zly plik to rwie, pisalem wyzej ze i blu-ray pojdzie


inna sprawa czy macie problem, ze jak nie moze odczytac jakiegos formatu, to dopiero pomaga reset urzadzenia?
 

dijo

New member
Witam wszystkich.Jestem nowym posiadaczem WDTV LIVE i mam do Was parę pytań i proszę o radę .Jaki najlepiej wgrać firmware( alternatywny czy oficjalny i jaką wersję) ,czy działa youtube ,czy w alternatywnym sofcie b-rada jest język polski.Do czego służy przycisk HOME na pilocie bo nie działa (mam podłączony net ).Z góry dziekuję
 

topsy

New member
Dodałem wczoraj pełną polską wersję menu na Polish Translation for 0.4.2.9 - w podstawowej lokalizacji dla tłumaczeń softu, tam pojawiać się będą ew. modyfikacje.

To jest wersja dołączona, czyli nie można jej wybrać z menu. Plik po rozpakowaniu należy umieścić w roocie pendrive'a lub dysku z WDLXTV i zrestartować WD. Po uruchomieniu należy przejść do Ustawień systemowych i jako język wybrać pierwszy z języków chińskich na liście. Po naciśnięciu OK, wszystkie komunikaty systemu będą po polsku.

Zapraszam do komentowania tłumaczenia i wykrywania ew. problemów.

Brad obiecał, że dołączy ją jako oficjalne tłumaczenie w najnowszej wersji softu alternatywnego, jednak przełączanie będzie się odbywać z poziomu config_toola, a nie z menu. Jeżeli więc obecny sposób ustawiania wersji odpowiada - nie trzeba robić nic więcej.

Może dałoby się go umieścić tymczasowo jako plugin poprzez SVN tak aby można go było pobrać bezpośrednio z pudełka
 

mKotek

New member
Może dałoby się go umieścić tymczasowo jako plugin poprzez SVN tak aby można go było pobrać bezpośrednio z pudełka
Myślisz, ze wrzucenie tego pliku przez FTP, NFS lub Sambę lub w ostateczności wypięcie pendrive-a jest takim problemem? Nie próbowałem jeszcze niczego dorzucać jako wtyczki, jak masz ochotę, to zrób.
 

Ziper

New member
Witam. Jestem szczesliwym posiadaczem tego playera od 2 dni, niestety mam pewien problem. Po wlaczeniu urzadzenia na poczatku obraz ma normalne kolory, jakosc tez jest dobra. Po kilku minutach na ekranie pojawiaja sie znieksztalcenia, widac przeklamania kolorow. Obraz przesylam analogiem. W systemie PAL mam takie problemy, w ntsc jest troche lepiej ale sa przeklamania kolorow, glownie skladowej R. Playera uruchamialem 3 razy i za drugim obraz byl w porzadku do momentu az je wylaczylem, na drugi dzien byly znowu problemy. Czy to efekt przegrzewania ? Reklamowac sprzecik ?
 

wa2

New member
Dodałem wczoraj pełną polską wersję menu na Polish Translation for 0.4.2.9 - w podstawowej lokalizacji dla tłumaczeń softu, tam pojawiać się będą ew. modyfikacje.

To jest wersja dołączona, czyli nie można jej wybrać z menu. Plik po rozpakowaniu należy umieścić w roocie pendrive'a lub dysku z WDLXTV i zrestartować WD. Po uruchomieniu należy przejść do Ustawień systemowych i jako język wybrać pierwszy z języków chińskich na liście. Po naciśnięciu OK, wszystkie komunikaty systemu będą po polsku.

Zapraszam do komentowania tłumaczenia i wykrywania ew. problemów.

Brad obiecał, że dołączy ją jako oficjalne tłumaczenie w najnowszej wersji softu alternatywnego, jednak przełączanie będzie się odbywać z poziomu config_toola, a nie z menu. Jeżeli więc obecny sposób ustawiania wersji odpowiada - nie trzeba robić nic więcej.
Kolego @mKotek nie wiem czy tlumaczyles calosc sam, ale mogles dac info na forum ze tlumaczysz to bym Ci podeslal plik .po przetlumaczony w okolo 90%, zaoszczedzilo by Ci to troche czasu.
 

Andy_Kr

New member
B-Rad udostępnił następną wersję (0.4.3.1) swojego softu alternatywnego dla różnych modeli WDTV (G2, Live oraz Plus), do znalezienia pod adresem: forum[kropka]wdlxtv[kropka]com/viewforum[kropka]php?f=10
 

mKotek

New member
Kolego @mKotek nie wiem czy tlumaczyles calosc sam, ale mogles dac info na forum ze tlumaczysz to bym Ci podeslal plik .po przetlumaczony w okolo 90%, zaoszczedzilo by Ci to troche czasu.
Dzieki, tlumaczylem sam, sprawdzilem, ze na forum oficjalnym WDLXTV-Live nie ma polskiego tlumaczenia, wiec zrobilem. Jak miales przetlumaczone, trzeba bylo tam wrzucic watek. Nevermind, tlumaczenia projektow open source to moje hobby.
 

Andy_Kr

New member
... jak włączyć polskie menu w sofcie 1.02.21_WDLXTV.COM_WDLXTV_LIVE-0.4.3.1

O ile wiem w tej wersji firmware są 2 metody zmiany różnych ustawień (w tym również wyboru języka):

* dodanie w pliku S00custom-options następującej linijki
config_tool -c LOCALE=pl

lub

* wpisanie do przeglądarki Firefox (bo nie wiem, czy IE jest wspierany) numeru IP twojego WDTV i skorzystanie z konfiguracji za pośrednictwem przeglądarki

Andy
 

Ziper

New member
Moj problem z obrazem juz rozwiazany i przy okazji pytanko. Czy ktoras z wersji fw przyjmuje napisy txt ?

himilsbach: rozpakuj soft na pena i odpal wd wlanczajac zasilanie(nie z pilota).
 
Ostatnia edycja:

dijo

New member
Witam.Mam najnowszy soft brada i nie chce mi działać youtube,na poprzednim sofcie było to samo.Mam podłączony net.Jaka może być przyczyna
 
Do góry