Wasza opinia co do zmain cen w 2017 r.

blackadrenaline

New member
Hej,

Zamierzam zakupić tv w wielkości 55 cali z UHD i HDR. Podobno w ciągu roku 2017 ma być presja na ceny takich telewizorów pochodząca z wejścia na rynek tańszych telewizorów OLED (co mnie cieszy). Co sądzicie o takim scenariuszu? Jeśli tak to kiedy można spodziewać się obniżki cen LCD / UHD?
Wiem że to trochę wróżenie z fusów ale może ktoś kto śledzi rynek dokładniej i może pokusić się o próbę oceny sytuacji?

Pozdrawiam
 

collider

New member
Bez reklam
Beda tansze, ale modele 2016. Nie liczylbym, ze ceny LCD spadna. Moze wtedy gdy Oled naprawde bedzie spopularyzowany, ale to na pewno nie w tym roku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Historycznie nowości na początek kosztują 20-30% drożej.
Tyle, że nowości chyba będą dodatkowo tylko na matrycach 50Hz.
 

Damaranus

New member
A nawet jeśli ceny zaczną spadać, to nie oznacza, że popularne i dobrze sprzedające się modele będą tańsze. To w sumie takie czekanie w nieskończoność czasami. Wydaje się, że najlepszą opcją jest wytypować 1-2 modele, które chcesz i po prostu śledzić ceny i promocje, ew. szukać okazji i kupić np. 1-2 miesięczny używany lub powystawowy (sprawdzić w menu serwisowym ile grał i łykać). Ja wiem że nic nadzwyczajnego Ci nie poradziłem, ale rynek zmienia się tak że i owszem, masz prezentację modeli 2017 ale będą się pojawiały stopniowo i o ile pierwsza firma pokaże coś w maju, kolejne w październiku a za chwile nowy rok i w styczniu jeszcze coś nowego będzie... rotacja jest ciągła. Ja ponad rok zbierałem się do zakupu aż się trafiła kumulacja Raty + obniżka cen i poszło. Ale z tego co przez rok oglądałem, wybrałem zupełnie co innego o czym nawet nie myślałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nikt nie pisze, że jest łatwo.
Kupuj wówczas gdy nie masz przymusu, zawsze jest najlepiej.
 
Do góry