W75C kontra W70C

Piotr1234

New member
W75C kontra W70C z 2015 r.

Nie ustaję w poszukiwaniu telewizora. Zależy mi na matrycy nie błyszczącej (więc raczej VA), wielkości 40-43 cale. W75C i W70C z 2015 r. różni około 1000 zł. Z technicznego punktu widzenia różnią się motionflow (800 do 200 Hz), mocą głośników, bajerami smarta. W obecnych lcd irytują mnie zaciemnione rogi. Liczę, że te modele ich nie mają. Z tego powodu wstrzymałem się z zakupem Panasonica as640.
Sony bardzo się ceni. Proszę o opinie osoby, które użytkują te model lub coś więcej o nich wiedzą. Jakie mają wady? Warto kupić?
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Nie ustaję w poszukiwaniu telewizora. Zależy mi na matrycy nie błyszczącej (więc raczej VA), wielkości 40-43 cale. W75C i W70C z 2015 r. różni około 1000 zł. Z technicznego punktu widzenia różnią się motionflow (800 do 200 Hz), mocą głośników, bajerami smarta. W obecnych lcd irytują mnie zaciemnione rogi. Liczę, że te modele ich nie mają. Z tego powodu wstrzymałem się z zakupem Panasonica as640.
Sony bardzo się ceni. Proszę o opinie osoby, które użytkują te model lub coś więcej o nich wiedzą. Jakie mają wady? Warto kupić?

Witam uprzejmie,

Matryce w serii W70C są 50Hz , Motionflow XR200 , czyli upłynniacz praktycznie nie działa , matryce w serii W75C na razie brak danych czy są 50Hz czy 100Hz.
Motionflow XR jednak wynosi 800Hz w serii W755C , czyli upłynniacz działa . Także lepiej wybrać
telewizor firmy Sony KDL-43W755C , bo na pewno lepiej wyświetli sceny dynamiczne (sport czy kino akcji) , niż telewizor firmy Sony KDL-40W705C , który sceny dynamiczne wyświetli gorzej .
(sport czy kino akcji)




Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nawet nie trzeba będzie się zbytnio zastanawiać - tv już w czerwcu powinny być w sklepie...
 

accu

New member
Bez reklam
Nawet nie trzeba będzie się zbytnio zastanawiać - tv już w czerwcu powinny być w sklepie...

Witam uprzejmie,

Wydaje mnie się , może się mylę , ale piszesz , tyle że nie konkretnie.:-|

Telewizor firmy Sony KDL-40W705C dostępny jest już na rynku .
Telewizor firmy Sony KDL-43W755C dopiero będzie dostępny na rynku , gdzieś około 20 czerwca 2015 r. prawdopodobnie .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Dzięki za cenne uwagi. Jak te modele Sony mogą się mieć do nowych odpowiedników Panasa?

Witam uprzejmie,

Niestety , znam tylko niektóre modele Ultra HD firmy Panasonic , którymi się interesowałem , na dzień dzisiejszy telewizorami Full HD firmy Panasonic z
2015 r. żadnymi się nie interesowałem , więc w tym temacie nie jestem w stanie Tobie rzeczowo odpowiedzieć .
Może inni użytkownicy forum Tobie w tej materii pomogą .:-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Nfsfan83

New member
Moja rada, pendrive w rękę i testować, i to najlepiej gdzieś gdzie mają sygnał kablowy SD i HD, 43 dopiero wchodzi i to seria chyba 8? ten model Sony KDL-43W805, ja kupiłem 40W705C bo i cena bardziej korzystna i wymiary, poczytaj o nim tutaj

http://www.hdtv.com.pl/forum/sony/118955-sony-40w705c-pierwsze-wrazenie.html

jak na razie, dla mnie na minus to tylko obudowa plastik (zamiast aluminium czy czego tam oni użyli) oraz mniejsza moc głośników w porównaniu z modelem 2014, a reszta bardzo dobrze póki co :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Wydaje mnie się , może się mylę , ale piszesz , tyle że nie konkretnie.:-|

Telewizor firmy Sony KDL-40W705C dostępny jest już na rynku .
Telewizor firmy Sony KDL-43W755C dopiero będzie dostępny na rynku , gdzieś około 20 czerwca 2015 r. prawdopodobnie .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:



hej sorki - ja jeszcze nie widziałem w sklepie więc uznałem że jeszcze ich nie ma... bo wiesz tez kwestia czy one gdzieś stoją fizycznie czy tylko gdzieś na zamówienie w necie.. na ten drugi tak czy siak trzeba poczekać..
 
Do góry