w4500 vs xl2e

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mnie rybka - który jest wyżej który niżej.
Opisuję to co stwierdziłem na podstawie testów.

Są specjalne urządzenia który wyraźnie pokazują różnice naocznie.
I mało mnie obchodzi czy mi wierzysz czy nie.
Z pewnością nie nakłonisz mnie do tego żebym widział co innego i pisał co innego . Bo ja w przeciwieństwie do Ciebie w każdej chwili mogę udowodnić swoje słowa . Sprzęt codziennie jest do dyspozycji każdego chętnego w sali lub w sklepie.
Te modele porównywałem . Stały obok siebie cały czas.
Klienci widząc na własne oczy wybierali 10:1 Sharpa.
Zapraszam na sklep - z tym że stoją obecnie tylko Sony - Sharpy wjadą po niedzieli bo znów się sprzedały .
Nie mam też najmniejszego zamiaru na siłę wciskać Ci żebyś wybierał Sharpa . Wybrałeś Sony i pełen szacunek :blagam::blagam::blagam:.
Właśnie chodzi o to aby wybierać to co Tobie najbardziej odpowiada -
Hopkirk
 

Hopkirk

New member
Kiki, nie obraź się, ale opowiadasz bajki.

Jak byłem u Ciebie w sklepie to nia było tam żadnego egzemplarza jakiegokolwiek telewizora Sony. Powiedziałeś, że nie jesteś dealerem tej marki, ale możesz dla mnie sprowadzić Sonego na zamówienie jak sobie zażyczę. Stały tylko JVC, Panasoniki, Sharpy, Toshiby (jeszcze w pudłach) i Pioneer Kuro.

Jeśli nawet to się zmieniło i masz na stanie Sonego W4500, to wątpię, że wystawiłeś go w tej samej cenie co Sharpa XL2E. Ludzie prawie zawsze wezmą to co znacznie tańsze (stąd wynik 10:1), a w dodatku gdy sprzedawca im to jeszcze odpowiednio zachwali. A przyznaję - masz w tym duży talent - moje uznanie.

I nie chce już mi się ponownie do Ciebie jechać żeby weryfikować czy masz rację. Jakie są obydwa modele każdy rozsądzi indywidualnie.
A co do testów to W4500 jest bardziej ceniony niż XL2E, choć ja podchodzę do nich z dużą rezerwą.
 

Taten

New member
Uhh dalej nie jestem zdecydowany. Mętlik w głowie jeszcze większy. Pewnie i jeden i drugi TV będzie sprawdzał się równie dobrze do moich niewygórowanych potrzeb. Pojadę do sklepu zobaczę, który mi lepiej pasuje i tyle...

Co do pracy z kompem, żaden nie jest ani lepszy ani gorszy ? Mam na mysli umm kompatybilność, jakość pracy. Grid albo pes na 46'' zapowiada się nieźle :D
 
co do współpracy z kompem to mam pewne obawy co do sonego.Dwaj moi znajomi jeden miał sony kdl40s400 a drugi ma obecnie sony kdl 40w4000 przeskok w jakości pomiędzy tymi modelami jest ogromny na s 4000 nie dało się oglądać niczego zaś na w 4000 obraz jest naprawdę dobry gdyby nie jedna mała wada nie da się go ustawić tak żeby było wszystko na ekranie takie same problemy miał s 4000.Ja mam w domu sharpa lc32x20 i nie mam żadnych problemów z obrazem a już napewno z jego proporcjami ani na kompie ani na kablówce co myśle jest wadą sonego:???:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wow - jaka teoria spiskowa.
To sprawdź od kiedy w sklepie na dworcowej 35 / salon HDTV/ stoją modele Sony. To że rozmawialiśmy na innym sklepie , rozmawialiśmy o modelach które są dostępne w magazynie.
Na Pstrowskiego stoi też ten telewizor przy samym wejściu obok kraty. Tyle że w kartonie. I też można sprawdzić ile czasu stoi na sklepie na podstawie dokumentów .
Więc nie załapałem o czy mówisz .
Można też sprawdzić w kasie fiskalnej ilość sprzedanych modeli Sony.
Być może rozmawialiśmy kilka miesięcy temu - gdy modele jeszcze nie były w sprzedaży :D:D:D:D.
Jeśli się dobrze rozejrzałeś - to stały jeszcze w kartonach - Samsungi trzy modele , Philips jeden model, Loewe dwa modele . Thomson owinięty w taśmą.Stały i stoją cały czas. Więc się nie obraź ale chyba masz coś z oczami.

"Ludzie prawie zawsze wezmą to co znacznie tańsze (stąd wynik 10:1)"
Masz mały szacunek do kupujących.
I jeśli się rozgladałeś to na żadnych ze sklepów nie mamy "tanizny" .
Ludzie mają dzięki informacji internetowej coraz większą wiedzę i kupują model z dobrą opinią użytkowników. I całe szczęście że tak jest - bo wszech ogarniająca tandeta zalałaby nas tańszymi - jak piszesz rzeczami.

Co do wyboru najlepszą formą zakupu jest prezentacja w domu klienta.

Wszystkie modele Sony są dostępne od ręki / prawie wszystkie :D/.
Sharpów 42 XL2 - niestety już nie będzie . Mają być nowe modele.
Ale Sharp obniżył cenę na 46 XL2 - który jest obecnie w cenie 42".
 

Hopkirk

New member
kiki napisał:
Jeśli się dobrze rozejrzałeś - to stały jeszcze w kartonach - Samsungi trzy modele , Philips jeden model, Loewe dwa modele . Thomson owinięty w taśmą.Stały i stoją cały czas. Więc się nie obraź ale chyba masz coś z oczami.
Żadnego Samsunga, Philipsa i Loewe nie było. Więc faktycznie albo ja mam coś z oczami :) albo Ty z pamięcią.

kiki napisał:
Co do wyboru najlepszą formą zakupu jest prezentacja w domu klienta.
Jedni tak uważają, inni nie. Dla mnie to wszystko zależy jaki towar i jaki sprzedający.
Kiedyś byłem na prezentacjach w domu garnków Zeptera i odkurzacza za 6000 zł. Szczerze mówiąc mnie nie zachwyciły - miałem wrażenie, że sprzedający w obu przypadkach próbują mnie naciągnąć. Nie kupiłem nic. Na szczęście prezentacje były bezpłatne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to musisz iść do lekarza takiego od oczu - jak mawiał klasyk.

Brak Ci argumentów co do prezentacji więc opowiadasz ............
Towar taki jak zamawiasz :D, więc nie łapię kontekstu .
Auto też kupujesz tylko z wyglądu ? Ja proszę o jazdę próbną .
I polecam wybór w domu , bo tem działają tylko nasze własne zmysysły .
Telewizor zostaje z naszym własnym sygnałe. W naszym pomieszczeniu wielkościowo, z naszym oświetleniem pomieszczenia.
I znów silisz się na opinię czegoś czego nie widziałeś.

A jak Ci się podobało na nurkowaniu na Pipi?
 

Hopkirk

New member
A ja nie łapię o co Ci chodzi z Pipi.
Co do jakości wzroku to jak dotąd nie narzekam - bądź spokojny. I nie chciałbym się zamienić z Tobą na ten narząd (ani na żaden inny :) ).

Nie mam nic przeciwko akurat Twoim prezentacjom. Jeśli masz klientów to znaczy, że tym osobom są one do czegoś potrzebne.
 
Do góry