W poszukiwaniu full leda

pawel18

New member
po czym poznać, że jest to Full LED ?
W opisach przy Sharpach np na skapcu nigdzie nie znalazłem, że jest to model Full LED. Przy każdym pisze tylko LED
 

LUPO78

Banned
zgada się ja nauczam :hihi: ciebie-gdybym cię nie poinformował że samsung nie produkuje full ledów to dalej byś cisnął :fool: forumowiczą że samsung c9000 jest full ledem na którego co niektórych jak to stwierdziłeś nie stać
Jedynym Samsungiem z pelnym podswietleniem led jest seria c9000, na ktora cie nie stac :D.
:bober::bober::bober:
 
Ostatnia edycja:

squibosh

New member
ty twierdzisz, ze lg 8500 to swietny telewizor, a halo przeszkadza (pozdro kiki :D), o "perfekcyjnie" dopracowanym trumotion nie wspomne.

i sprawdz w slowniku co oznacza slowo "odwrotnosc". to nie matematyka.
 
Ostatnia edycja:

LUPO78

Banned
ty twierdzisz, ze lg 8500 to swietny telewizor, a halo przeszkadza (pozdro kiki :D), o "perfekcyjnie" dopracowanym trumotion nie wspomne.

.

super c650 bez porównania z niedziałającym usb,lan,bzyczenie,strzelające głośniki,wadliwe matryce i jeszcze by się pewnie znalazło parę niespodzianek

sprawdz w slowniku co oznacza slowo "odwrotnosc". to nie matematyka.
sprawdził bym,ale nie ma takiego słowa jak "odwrotnosc"
 

squibosh

New member
a jak kiepski,co masz na myśli?

"Sound quality on LE8500 was no positive surprise. Unfortunately most of these very slim, new TVs have very poor speakers built in. The same applies to LE8500 and the speakers lack punch and bass. Human voices are clear but if you turn up the volume too much, the speakers start to shrill."

Cytat z flatpanels. Sam dzis sie o tym przekonalem na wlasne uszy.
 

pawel18

New member
No to może zacytuje najtrafniejszy opis tego modelu:
1. Szyba-odbija wszystko nawet wieczorami.
2. Głos-lepiej brzmi słuchawka w telefonie.
3. Lokalne podświetlanie LED-niedopracowane!. Świeci jak psu jaja całe prostokątne pole. Daje to brzydki efekt halo. O ile w napisach mi to wisi, ten sam efekt czasami przeszkadza w oglądaniu ciemnych scen filmów.
4. Mam wrażenie że czasami te 200Hz nie wyrabia.

Generalnie to na TruMotion w LG wiele osób narzeka, że nie dopracowane, obojętnie 100 czy 200.
Z tym maja największy problem
 

LUPO78

Banned
"Sound quality on LE8500 was no positive surprise. Unfortunately most of these very slim, new TVs have very poor speakers built in. The same applies to LE8500 and the speakers lack punch and bass. Human voices are clear but if you turn up the volume too much, the speakers start to shrill."

Cytat z flatpanels. Sam dzis sie o tym przekonalem na wlasne uszy.

no to faktycznie,zdumiewające,totalne dno,muszę się przejść do sklepu i sam posłuchać
 
Do góry