VU+ Duo2 HDTV czy coś innego?

Frog_PL

New member
Hmm ale ze te KODI ci nie bangla...czytalem nie raz ze ludzie uzywaja KODI na VU+ wiec jakos to musi sie dac zrobic... Moze na innym image by poszlo...Sprobuj poszukac info na dvhk forum tam jest masa uzytkownikow VU+
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie , ponieważ mam serdecznie dość n-kowskiego wifipremium boxa chciałbym się od Was dowiedzieć ( o ile mieliście z nim do czynienia) jak się on prezentuje vs nowy VU+? Czy ten VU+ jest faktycznie tak szybki przy zmianie kanałów? Interesuje mnie tez ile można jednocześnie nagrywać programów na tym sprzęcie. Gdzieś przeczytałem, że nawet 8 jednocześnie ale nie bardzo w to chce mi się wierzyć...
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Mam oryginalny n-kowy od ok chyba 7 lat. Mam modyfikowany z Enigmą2 po n-kowy również.
VU+ kupiłem bo miałem dośc tego mulenia.

VU+DU2 który mam to rakieta. Nigdy tak szybkiego dekodera nie widziałem i nie widziałem. Mam dwie podwójne głowice więc jeden oglądasz i nagrywasz do 4 kanałów w tym samym czasie.
Albo jeden oglądasz na TV, drugi na telefonie/tablecie/media playarze a dwa nagrywasz itd..

Do tego jakość obrazu jest wyraźnie wyższa. Dźwięk też jest lepszy, bardziej klarowny choć nie tyle lepszy co obraz.


@Frog_PL - niby Kodi powinno dawać rade i czasem nawet działa, ale to nie to co miałem na dedykowanym dekoderze do multiroom (też po sieci).
VU+ Player w ogóle nie chce zaskoczyć bo twierdzi że są jakieś problemy z siecią. A nie ma bo jest po kablu - media player na android'zie pod tv.
Sieć do drugiego pokoju mam po Powerline.
 
Ostatnia edycja:

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli dokładając trzecią głowicę ( bo widzialem że za 290 PLN jest taka opcja) jest duża szansa na bezproblemowe nagrywanie 6 programów jednocześnie i oglądanie siódmego ?
A jak działa PIP ?
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
PIP działa tak samo dobrze. Do tego masz bardzo szeroki zakres regulacji wielkości okna i jego umiejscowienia. Plus opcja zamiany kanałów pomiędzy ekranami.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki za wszystkie info. Prawie już na pewno jestem zdecydowany na to cudo bo dekoder n=ki doprowadza mnie do szału - zwiechami, gównia... dyskiem , brakiem mozliwości ustawienia kanałów itd. Mam tylo nadzieję ,że n-ka nie wpadnie na pomysł wymiany kart bo wtedy du... blada.
A jeszcze jedno pytanko - jaki soft polecacie wgrać do VU+ ?
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Ja kupiłem z opcją BlackHole. Z wad, to że nie ma standardowo np OSCAM który trzeba potem zainstalować.

Innych nie widziałem nawet.

Frog Ci powie znacznie więcej. Ja jestem amatorem w tej kwestii.
 

Frog_PL

New member
Wgraj Vti 9 jest chyba najbardziej userfriendly ;-) mam je na dwóch vu+ jakie mam

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

DEFFC0N

New member
Mam do sprzedania duo2 jeli ktos jest zainteresowany przesiadam sie na ultimo4k.
Moge wgrac i skonfigurowac e2 i oscam lub inny emulator.
 
Do góry