VT60 50" czy ST60 55" 3,5 metra odległość od TV

Lesiu83

New member
Tak jak w temacie , co będzie lepszym wyborem ? Mniejszy a teoretycznie lepszy czy gorszy , a większy ? Jakaś mała podpowiedź ?
 

Lesiu83

New member
Jeszcze chciałbym dopisać , że TV będzie głównie używany z dekoderem nbox z nc+ oraz ps3. Czy w tej sytuacji jeśli głównym źródłem będzie tylko zwykła telewizja w jakości HD to nadal jesteście za ST60 55" ?
 

Lesiu83

New member
Każdy jest za opcją 55" ST60 , czy lepszy procesor , lepszy filtr itp. w VT60 nie przemawiają w mojej sytuacji za tym Tv ? Wiecie jaki człowiek jest , chciało by się to co najlepsze lecz jeśli większa przekątna ma dac wiecej frajdy to jestem za. Nawet pieniędzy wiecej zostanie. Boje się trochę o ten input lag w st60.
 
To może 65" St50 za okolo 7500? Zeszloroczny model niewiele gorszy od st60... Ew. Shart 60" z serii 840 albo 740
 
Ostatnia edycja:

Lesiu83

New member
Wiecej jak 55" nie wchodzi w grę, ponieważ mam tak przygotowany panel z drewna na ścianie, oraz jeśli chodzi o wybór to tylko te dwa modele.

Wyczytałem , ze te Tv nie maja standardu vesa, więc proszę o polecenie wieszaka , najlepiej tylko uchylny i aby jak najmniej tv odstawal od ściany.
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja też się przesiadłem z 32'na 55'. Różnica kolosalna :). Teraz po paru miesiącach obcowania z 55', gdybym stał przed wyborem zmiany 32' to wybrał bym 60' najlepiej 65' :)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Wiecej jak 55" nie wchodzi w grę, ponieważ mam tak przygotowany panel z drewna na ścianie, oraz jeśli chodzi o wybór to tylko te dwa modele.

Wyczytałem , ze te Tv nie maja standardu vesa, więc proszę o polecenie wieszaka , najlepiej tylko uchylny i aby jak najmniej tv odstawal od ściany.
-http://allegro.pl/uchwyt-wieszak-lcd-led-plazma-32-63-vesa-600x400-i3218994401.html- ten uchwyt mam do niego,co do tv jest ok,czerń jest bajka,jak smoła,miałem 46g20 słyszałem przy jasnych scenach bzyyy,tu jest ciszej,więc ok,wygląd lux dla mnie-kwestia gustu,menu proste czytelne,z pomocą ,dzwięk dla mnie jest mniej istotny w tv ale daje spoko radę,na pewno lepszy od poprzednika,najlepszy tryb-prawdziwe kino,ale w porównaniu do g20 trybu THX to lipa po całości,jutro będzie kalibrowany więc opiszę po zabiegu:D z pena w FAT 32 nie czyta filmów,tylko w NTSF i na razie tyle,aha słynne 50hz jest faktycznie zminimalizowane ,ale jeszcze jak ktoś wie jak to zobaczyć występuje.
 

Lesiu83

New member
Maniek serdeczne dzięki za info o uchwycie, oraz reszcie opisu. Kto będzie Ci Kalibrował Tv? Czekam na wrażenia po kalibracji. Ile odstaje na tym wieszaku tv od ściany ?
 
Ostatnia edycja:

maniekn274

New member
Bez reklam
Maniek serdeczne dzięki za info o uchwycie, oraz reszcie opisu. Kto będzie Ci Kalibrował Tv? Czekam na wrażenia po kalibracji. Ile odstaje na tym wieszaku tv od ściany ?
6,2mm od ściany do tylnej obudowy,ale ja mam wieszak na ścianie a dookoła wieszaka jest kamień,tv zakrywa tę dziurę bez kamienia więc od kamienia do tv mam ze 3cm,kalibrował będzie p.MACIEJ jak wiesz o kogo chodzi,jak nie to na pw ci mogę napisać,bo konkurencja czuwa.Jeszcze podłogę będę robił,jak wsio już ogarnę to fotki wkleję w odpowiedni dział-koniec maja.
 

Lesiu83

New member
Tak wiem o kogo chodzi. Tez jestem po wstępnej rozmowie z M.***************
Troszkę za duża ta odległość od ściany jak dla mnie, muszę szukać innego wieszaka. Koniecznie opisał wrażenia po kalibracji.
 
Do góry