vsx-922 problem z pilotem

slawekj74

New member
Witam,

zauważyłem, że gdy ampli dekoduje DTSa z komputera (po HDMI) czasem nie działa pilot lub działa z dużym opóźnieniem. Wygląda to tak, że gdy oglądam wieczorem film na np -35dB i chcę nieco podgłosić to okazuje się za chwilę, że głośność skacze do np -15dB ;) porażka... dobrze, że mam rozsądnych sąsiadów ;). Aha pokrętło działa raczej normalnie....
A tak na serio, czy może być to problem z kablem HDMI, pilotem czy może z oprogramowaniem?
Oczywiście do serwisu jeszcze nie telefonowałem.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W serwisie musisz uważać bo potrafią trzymać w naprawie na gwarancji nawet pół roku. Wiem bo tak miałem.
 

Andy27

New member
Też tak mam tylko w przypadku konsoli PS3. Zauważyłem, że jeżli jest blisko (ok 0,5m) od amplitunera to tak sie dzieje (opóźniona reakcja a nawet zacinanie pilota). Wymieniałem kable hdmi nic nie pomogło. Jezeli odsunę PS3 na większą odlegość to jest ok. Podobna sytuacja z radiem internetowym. Wydaje mie sie ze to chodzi o jakieś zakłocenia urządzeń pracujących na podobnych częstotliwosciach. W listopadzie dzwoniłem do serwisu i zgłaszałem ten problem. Sugerowali abym dostarczył sprzęt do serwisu a oni sprawdzą. Powiedzieli że dotychczas nikt nie zgłaszał podobnej sytuacji. Do grania konsole i tak wyciagam z szafki aby sie nie grzała więc właściwie przeszkadza mi to tylko sporadycznie.
 
Do góry