VOD w n-ce

Brodaty

New member
Mam "n" od września i jestem zadowolony! Super menu, myślę tu o funkcji EPG. Bardzo proste nagrywanie. Wybierasz program w EPG i naciskasz przycisk, a w tym czasie oglądasz inny program. Menu Vod podzielone na kategorie - Premiery, Seriale i Filmy. Otwierasz odpowiednią zakładkę a w niej widzisz katalog dostępnych w tym czasie filmów. Bo filmy są dostępne w wypożyczalni w określonym czasie. Wybierasz film, klikarz Odtwórz i oglądasz. W każdej chwili można przerwać ogladanie i wrócić do filmu później wybierając opcję Kontynuuj. Po ustalonym okresie dostępności film wycofywany jest z katalogu. W międzyczasie pojawiają się nowe propozycje. Natomiast pod przyciskiem List sam budujesz bazę filmów nagranych. Mam ich już kilkanaście i brakuje mi czasu, by je obejrzeć.:D
 

manfred1

New member
Brodaty napisał:
Mam "n" od września i jestem zadowolony! Super menu, myślę tu o funkcji EPG. Bardzo proste nagrywanie. Wybierasz program w EPG i naciskasz przycisk, a w tym czasie oglądasz inny program. Menu Vod podzielone na kategorie - Premiery, Seriale i Filmy. Otwierasz odpowiednią zakładkę a w niej widzisz katalog dostępnych w tym czasie filmów. Bo filmy są dostępne w wypożyczalni w określonym czasie. Wybierasz film, klikarz Odtwórz i oglądasz. W każdej chwili można przerwać ogladanie i wrócić do filmu później wybierając opcję Kontynuuj. Po ustalonym okresie dostępności film wycofywany jest z katalogu. W międzyczasie pojawiają się nowe propozycje. Natomiast pod przyciskiem List sam budujesz bazę filmów nagranych. Mam ich już kilkanaście i brakuje mi czasu, by je obejrzeć.:D
A nie zauważyłeś wad? Bo ja dużo więcej widzę wad niż zalet ale ja tak już mam że byle czymś się nie podniecam
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Racja. Co to za "wideo na życzenie" bez takich pozycji jak np. "Conan barbarzyńca" czy "Conan niszczyciel"? Miałbym życzenie aby były tam dostępne. I tak z VOD zostało samo V... ;)

Pozdrowienia!
 

Silber

New member
albo mi się wydaje albo ten post to czysta komercha - coś zbyt "pięknie i słodko" jest ten post zbudowany - nawet kojarzy mi się z reklamą gdzie się wymienia te same zalety, czysta reklama pod podszewką usera forum? - jeśli tak to prawie się nabrałem, jeśli nie to też nie dałem się nabrać ^^,
 
Ostatnia edycja:

_MarSs_

New member
Rzeczywiście, po co zdrowy, normalny człowiek pisałby taki bezsensowny post i to ot tak zamiast w istniejącym już i to przyklejonym temacie?? :confused:

Ja posiadam ten VOD od 5 miesięcy i czekam z utęsknieniem dnia kiedy wreszcie przestanę płacić za to badziewie! Jak dotąd objrzałem tylko połowę DOOM'a tylko z ciekawości bo był w HD, kosztowało mnie to już 120zł, a za taką kasę to bym miał 5 biletów do prawdziwego kina - dziadostwo i żenada.
 
Do góry